تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۱ کد مطلب 113654

احمدی‌نژاد سبب شد که به برجام تن بدهیم

اکبر اسکندری نژاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد قزوین با بیان اینکه دوستان اصولگرا نباید به مقوله فرهنگ نگاه سیاسی داشته باشند، گفت: دولت فخیمه احمدی نژاد ما را به لب پرتگاهی برد که ما مجبور شدیم به برجام تن بدیم و مجبور به پذیرش برجام شویم.

 به گزارش میدان ۷۲ اکبر اسکندری نژاد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد قزوین با بیان اینکه دوستان اصولگرا نباید به مقوله فرهنگ نگاه سیاسی داشته باشند، گفت: دولت فخیمه احمدی نژاد ما را به لب پرتگاهی برد که ما مجبور شدیم به برجام تن بدیم و مجبور به پذیرش برجام شویم.
این مسئول تاکید کرد: تلاش همه باید در راستای استفاده حداکثری از برجام باشد همچنین ما باید برای تحقق مفاد برجام همت خود را به کار بگیریم نه اینکه فقط انتقاد کنیم.
وی عنوان کرد: در رسانه‌ها سعی کنید همه جانبه‌نگر باشید، معمولا اینطور باب شده که دوستان اصولگرا در دوران مدیرت خود کشور را به آستانه ورشکستگی برسانند و تحویل دوستان هم طیف ما بدهند.

منبع : صبح قزوین

 1. عبدالله ستمدیده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  جواب شما و امثال جنابعالی را لبوفروش سر کوچه مان اگر قابل دانست خواهد داد, ما شاگردان آن لبوفروش و راننده تاکسی هستیم در محضر اساتید خود مشغول دادن امتحانات آمادگی به سر میبریم

 2. اکبر ی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  بل بله گشایش یر جام هررو ز منا فعش عاید کشو ر و مردم می شو د
  حقو ق های نجو می و تعطیلی کار خانه و و رکو د و گرانی و ………
  مگر شما نبو دید که در تبلیغات خو د از تعامل با غرب سخن می گفتید و اینکه کار ی خو اهید کرد که هم سا نتریقیو ژ ها بچر خد هم کار خانه ها که هیچ کدام نچرخید و افتاب تا بان بر جام اقتصا د را ذو ب کرد
  خو د کر ده را تد بیر نیست

 3. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  عجب رویی ؟!!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: