تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۹ کد مطلب 113660

بازگشت احمدی‌ نژاد شوخی است

روزنامه آرمان در گفت و گویی با حجت‌الاسلام محمد تقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم نوشت: ورود مجدد احمدی‌نژاد به عرصه سیاست شوخی است.

به گزارش میدان ۷۲ روزنامه آرمان در گفت و گویی با حجت‌الاسلام محمد تقی فاضل میبدی، عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم نوشت: ورود مجدد احمدی‌نژاد به عرصه سیاست شوخی است.

وی افزود: زیرا تخلفاتی که در دوران وی صورت گرفته مشخص است. بسیاری از افرادی که سینه چاک احمدی‌نژاد بودند دیگر تمایلی به وی ندارند. تخلفات دوران احمدی‌نژاد ازنظر مالی، فرهنگی و اعتقادی فراوان است. تخلفات وی و اطرافیانش برای روحانیون سنتی قابل قبول نیست.

احمدی‌نژاد در میان روحانیون و بزرگان قم جایگاهی ندارد اما شعارهای پوپولیستی وی قدرتمند است و ممکن است گروهی از مردم به سمت وی حرکت کنند. جریان احمدی‌نژاد به صحنه سیاسی باز نخواهد گشت.

خسارت‌های دولت احمدی‌نژاد به کشور فراوان بوده و به زودی نیز نمی‌توان آن خسارات را جبران نمود. این موارد برای تمامی سیاسیون مشخص است. پرونده فساد معاون اول وی را نباید نادیده گرفت، با وجود این تخلفات بازگشت وی به نوعی تداعی توهین به جامعه است.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  میشه فهمید چرا ۸۸ این همه خون بر زمین ریخته شد.

 2. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اراده ملت
  برای بازگشت احمدی نژاد
  جدی است

 3. رحمان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بخاطر همین فرماشات جنابعالی وهمفکراتون که این حرفهادیگه نخ نما شده ،. بدون شوخی وبه کوری چشم دشمان. هستیم بر ان عهدی که بستیم

 4. اکبر ی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  این قدر تند نرو کدو م تخلفات شما هم مانند رو ز ی نا مهای زنجیره ای اصلا حات تیتر می زنید برای خو دتان و دچا ر تو هم شده اید و از شدت استقبال مردم عصبانی هستید !!

 5. رضا ریشهری رازی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مثل جن که از بسم الله الرحمن الرحیم میترسد یک جریان قدرت طلب و رانتخوار که هم از امکانات بیت المال استفاده حد اکثری می کنند و هم اگر مقتضی باشد نقش مخالف و اپو زیسیون را بازی میکنند از اقای احمدی نژاد وحشت میکنند . همان احمدی نژادی که اسم و رویه اش برای توده های زحمتکش و محرومین وطرفداران اسلام ناب محمدی ص مایه ارامش وعزت است . امید واریم اقای احمدی نژاد عزیز با بر طرف کردن پاره ای از اشتباهات و خطاها که البته طبیعی هم هست سوء تفاهمات با بخش قابل توجه ای از نیروهای اصیل و دلسوز انقلاب در صفی واحد و محکم نگذارند انقلاب در دست نامحرمان بیفتد در غیر اینصورت در برابر خداوند و مردم مسلمان و خون شهدا ی عزیز باید همه پاسخگو باشیم .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: