تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۱ کد مطلب 113662

مصری: احمدی‌نژاد یک شخصیت مردمی است و از او برای حضور در انتخابات دعوت شده/ سفرهای احمدی نژاد ارتباطی با انتخابات ندارد

احمدی‌نژاد یک شخصیت مردمی هستند و از مکان‌های مختلف وی را دعوت می‌کنند و سفرهای ایشان هیچ ارتباطی با انتخابات ندارد .

به گزارش میدان ۷۲ عبدالرضا مصری وزیر رفاه محمود احمد‌ی‌نژاد در گفت‌وگو یی: از برنامه آنها اطلاعی ندارم ، اما تا انتخابات یکسال زمان باقی مانده است و تا کنون آن انسجامی که مد نظر است صورت نگرفته است.

وی ادامه داد: در نهایت شورای نگهبان تصمیم گیری نهایی را ترتیب می‌دهند و جریانات مختلفت در این عرصه حضور پیدا می‌کنند.

مصری با بیان اینکه هر جریانی حامیان خود را دارد ، تصریح کرد: اصلاح‌طلبان ، اصولگرایان و مستقلین هرکدام طرفداران خود را دارند که باید منتظر بود تا جریان‌ها نامزدهای خود را مشخص و معرفی کنند و بد در خصوص نامزدهای انتخابات اظهار نظر کرد. زیرا تاکنون حتی خود حسن روحانی رئیس‌جمهور کشور نیز اعلام حضور برای انتخابات نکرده است.

نماینده مجلس دهم با اشاره به محمود احمدی‌نژاد گفت:  ایشان یک شخصیت مردمی هستند و از مکان‌های مختلف وی را دعوت می‌کنند و سفرهای ایشان هیچ ارتباطی با انتخابات ندارد .

وی افزود: احمدی‌نژاد بعد از ریاست جمهوری به هرکجا که سفر کرده است حرفی از سیاست و انتخابات نزده است و مطابق با مناسبتی که به آن دلیل در آنجا حضور داشته است صحبت کرده است.

مصری در واکنش به سخن احمدی‌نژاد مبنی بر اینکه در سال ۹۶ همه همدیگر را خواهیم دید ، گفت: ایشان منظور خاصی نداشته است و منظورشان همان دید و بازدید بوده است.

منبع : نامه نیوز

  1. رحمان :
    آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

    ای جان بله حتمابهار جذاب ۹۶رو خواهیم دید?

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: