تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۱ کد مطلب 113689

در صورت آمدن احمدی نژاد، کواکبیان کاندیدا می شود!

دبیر حزب مردمسالاری گیلان با بیان اینکه این حزب از اولین حامیان دکتر روحانی در انتخابات ۹۲ بود گفت: با این وجود از این انتخابات چیزی عاید دوستانمان در استان نشد.

به گزارش میدان ۷۲ کمال لشگری دبیر حزب مردمسالاری گیلان در نشست اعضای شورای اجرایی و دبیران شهرستانی حزب مردم سالاری استان اظهار داشت: حزب مردمسالاری از اولین احزابی بود که در سال ۹۲ از آقای روحانی رسما حمایت کرد  و تنها ۸۰ میلیون روزنامه در زمان انتخابات در استان گیلان توزیع کردیم و در جشن پیروزی آقای روحانی این روزنامه که عکس بزرگ آقای روحانی را چاپ کرده بود بر دست گرفته می شد.

وی افزود: در این دوره از انتخابات جلسه های مختلف با کاندیداها در استان گیلان گذاشتیم و حدود ۷ نفر از لیست امید رأی آورد حالا در مجلس چرا اینطور شد بماند. در دور دوم هم آقای دکتر کواکبیان در حمایت از آقای جمالی و حسنی به گیلان آمدند.

لشگری با بیان اینکه تعامل مدیر کل سیاس و انتخابات استانداری، معاون سیاسی و استاندار با این حزب بسیار خوب است گفت: ۲ بار درباره ی بعضی از عزل و نصب ها آقای استاندار با من تماس تلفنی داشته است. امروز بیشتر اعضای حزب  مستعد به دست آوردن پست های کلیدی استان هستند و مدیر کل سیاسی استانداری می توانند در این زمینه به ما کمک کنند.

وی تأکید کرد: بعد از پیروزی دولت تدبیر و امید، حزب ما تنها حزبی بود که کوچکترین جایگاهی برای ما در نظر گرفته نشد در حالی که اولین حزبی بودیم که از آقای روحانی حمایت کردیم و حالا آخرین حزبی هستیم که در این دولت چیزی عاید دوستان ما نشد.

دبیر حزب مردمسالاری گیلان افزود: حزب ما از احزاب تند اصلاح طلب نیست بلکه از احزاب میانه رو است. رییس ما نیز از افراد میانه رو است و هرگز انتخابات را تحریم نکرده و و همواره مردم را تشویق به حضور در انتخابات کرده است.  چندی قبل هم گفتند اگر آقای احمدی نژاد بیاید بنده کاندیدا هستم و کسی که می تواند در برابر بی ادبی ها و بگم بگم های ایشان بایستد من هستم.

منبع : دانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: