تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۷ کد مطلب 113751

شجاعی کیاسری:نامه نیوز بی اخلاقی کرد

هیچگاه نگفتم اصولگرایان به احمدی نژاد رای نمی دهند

متاسفانه سایت نامه نیوز اخلاق رسانه ای را رعایت نکرد و از قول من جمله کذبی را نقل کرد. خبرنگار این رسانه از من پرسید آیا از نظر شما اصولگراها در جمع بندی خود به آقای احمدی نژاد می رسند؟ بنده پاسخ دادم اگر از اصولگراها منظور شما آقایان ناطق نوری، لاریجانی، حداد عادل، قالیباف، ولایتی و رضایی است، این افراد احمدی نژاد را اصولگرا نمی دانند و آقای احمدی نژاد هم این افراد را اصولگرا نمی داند. احمدی نژاد سبد رای جدی دارد که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت.

به گزارش میدان۷۲ به نقل از شبکه ایرانیان سید رمضان شجاعی کیاسری، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در دور نهم و هشتم و همچنین مشاور وزیر کشور با اشاره به روند اجرایی برجام گفت: اصل برجام با تایید مقام معظم رهبری انجام شده و هدف آن ایجاد اعتماد برای غرب نسبت به جمهوری اسلامی و همچنین به رسمیت شناخته شدن برنامه هسته ای ایران از سوی جامعه بین الملل است که این هدف هم هدف خوبی است. اما آمریکا با خوی استکباری و نگاه سلطه گرانه اش تا کنون بد عهدی کرده و تعهداتش را انجام نداده است.

وی افزود: این شیوه آمریکا در دراز مدت به نفع چهره و وجهه او در جامعه جهانی نخواهد بود و باعث بی آبرویی و بی اعتباری ایالات متحده خواهد شد.

شجاعی کیاسری در ادامه خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی به وسیله دیپلماسی به افکار عمومی جهان نشان داد که به دنبال سلاح هسته ای نیست. اما آمریکا همچنان بر تحریم های ظالمانه خود اصرار می ورزد. تاریخ نشان داده که آمریکا هیچگاه به تعهدات خود پایبند نبوده است و همچنان خوی استکباری خود را حفظ کرده است.

وی با اشاره به عملکرد سه ساله دولت روحانی در حوزه اقتصاد گفت: عملکرد اقتصادی دولت را باید از جهات گوناگون ارزیابی کرد. به هرحال بازار ثباتی نسبی پیدا کرده و تورم تا حدی کنترل شده است. اما رکود نفس را از اقتصاد کشور گرفته است و خرید و فروش و چرخه اقتصاد را قفل کرده است. ضمن لزوم ادامه سیاست مبارزه با تورم، ایجاد راهکارهای خروج از رکود نیز الزامی است.

وی افزود: دولت باید زمینه ای را فراهم کند که فعالان اقتصادی و کسانی که در تولید و ارائه خدمات نقش دارند، انگیزه پیدا کنند و گستره فعالیت خود را بیشتر کنند.

مشاور وزیر کشور با اشاره به گمانه زنی ها پیرامون انتخابات سال آینده ریاست جمهوری گفت: بعید می دانم که دولت حسن روحانی تک دوره ای شود. زیرا این حرف را زمان آقای احمدی نژاد هم می گفتند. اما دیدیم که ایشان در دور دوم هم رای آوردند.جریان های اصلاح طلب به این جمع بندی رسیده اند که همچنان در سال ۹۶ هم از روحانی حمایت کنند، چون فرد دیگری با ظرفیت ایشان برای ریاست جمهوری ندارند.

وی با تکذیب نقل قولی که از وی در سایت نامه نیوز شده است افزود: متاسفانه سایت نامه نیوز اخلاق رسانه ای را رعایت نکرد و از قول من جمله کذبی را نقل کرد. خبرنگار این رسانه از من پرسید آیا از نظر شما اصولگراها در جمع بندی خود به آقای احمدی نژاد می رسند؟ بنده پاسخ دادم اگر از اصولگراها منظور شما آقایان ناطق نوری، لاریجانی، حداد عادل، قالیباف، ولایتی و رضایی است، این افراد احمدی نژاد را اصولگرا نمی دانند و آقای احمدی نژاد هم این افراد را اصولگرا نمی داند. اگر مدنظر شما از اصولگرایان این افراد هستند، هیچگاه اینان در جمع بندی خود به احمدی نژاد نمی رسند.

وی خاطر نشان کرد: آقای احمدی نژاد به شخصه ظرفیتی دارد که سوای از جریان ها و گروه ها اقبال خود را در جامعه دارد.در انتخابات دور دوم ریاست جمهوری ایشان هم این افراد وی را تایید نکردند و بعضا رقیب وی بودند. اما دیدگاه شخص آقای احمدی نژاد مشتری و مخاطب دارد و هنوز هم وی تاثیرات جدی بر فضای سیاسی کشور می گذارد.

شجاعی کیاسری در پایان اضافه کرد: بنده هیچگاه نگفتم اصولگرایان به احمدی نژاد رای نمی دهند. احمدی نژاد سبد رای جدی دارد که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: