تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ - ۱۰:۴۰ کد مطلب 113758

فتونیوز/سوژه های ناب مولاوردی برای رسانه های معاند

به گزارش میدان ۷۲ شهیندخت مولاوردی معاون زنان ریاست جمهوری که پیش از این با اظهار نظرهای گوناگون خود خوراک خبری برای رسانه‌های معاند و غربی فراهم کرده بود و موجب انتشار گزارش‌های ضد ایرانی، توسط احمد شهید گزارش‌گر سازمان ملل شده بود؛ این بار نیز سخنانش مورد استقبال رسانه‌های معاند غربی قرار گرفته است. […]

به گزارش میدان ۷۲ شهیندخت مولاوردی معاون زنان ریاست جمهوری که پیش از این با اظهار نظرهای گوناگون خود خوراک خبری برای رسانه‌های معاند و غربی فراهم کرده بود و موجب انتشار گزارش‌های ضد ایرانی، توسط احمد شهید گزارش‌گر سازمان ملل شده بود؛ این بار نیز سخنانش مورد استقبال رسانه‌های معاند غربی قرار گرفته است.

مولاوردی در گفت‌وگو با یکی از رسانه های اصلاح طلب درباره فروش نوزادان توسط مادران با بیان اینکه امروز شاهد فروش نوزادان در شکم مادر و پیش از تولد هستیم، اظهار کرد: آماری از تعداد این نوزادان نداریم، اما آنقدر تعداد آن زیاد بوده که تبدیل به یک خبر شده است.

این سخنان خانم معاون که معلوم نیست آمار آن را از چه طریق بدست آورده و نحوه و منبع آمارگیری معاونت زنان چگونه بوده است، مورد استقبال رسانه‌های معاند قرار گرفت.

منبع : راه دانا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: