تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵ - ۱۵:۱۱ کد مطلب 113830

جزئیات مراسم سخنرانی دکتر احمدی نژاد در مسجد جامع نارمک به روایت مسئول فرهنگی مسجد

دکتر احمدی نژاد هم در زمانی که رئیس جمهور بودند و هم پس از آن از شرکت کنندگان و سخنرانان این برنامه بوده اند و امسال نیز شرایط به گونه ای فراهم شد که در خدمتشان باشیم و ایشان سخنران اصلی مراسم مسجد باشند.

به گزارش میدان۷۲ به نقل از دولت بهار حجت الاسلام نجفی، مسئول کانون فرهنگی مسجد جامع نارمک ضمن تشریح جزئیات برنامه ظهر شهادت حضرت علی (ع) گفت: مراسم ظهر شهادت امیرالمومنین یکی از متمایزترین مراسمات مسجد جامع نارمک است و هر ساله جمع کثیری از نمازگزاران و اهالی محله نارمک در این مراسم حضور می یابند.

وی افزود: این مراسم با نماز جماعت ظهر و عصر آغاز می شود و بعد از نماز مراسم با سخنرانی دکتر احمدی نژاد ادامه می یابد. پس از سخنرانی نیز مداحان اهل بیت به ذکر مصیبت و سینه زنی می پردازند.

حجت الاسلام نجفی خاطر نشان کرد: دکتر احمدی نژاد هم در زمانی که رئیس جمهور بودند و هم پس از آن از شرکت کنندگان و سخنرانان این برنامه بوده اند و امسال نیز شرایط به گونه ای فراهم شد که در خدمتشان باشیم و ایشان سخنران اصلی مراسم مسجد باشند.

وی تاکید کرد: متولی برگزاری برنامه نیز هیئت امنای مسجد است و در برگزاری این برنامه، هیئت مسجد، بسیج و کانون فرهنگی نیز همکاری می کنند.

نجفی در پایان اضافه کرد: اهالی محله نارمک از زمان شهرداری دکتر احمدی نژاد و پیش از آن دوست دار ایشان هستند و با توجه به علاقه اهالی نارمک به رئیس جمهور سابق پیش بینی میکنیم که جمع کثیری در برنامه ظهر دوشنبه مسجد جامع حضور یابند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: