تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶ - ۱۵:۴۸ کد مطلب 113965

پزشکیان: احمدی نژاد رو در روی رهبری ایستاد اما رییس دولت اصلاحات نه!

به گزارش میدان ۷۲ دکتر مسعود پزشکیان در گفت و گو با «عصر ایران»  مطرح کرد اصلاح طلبان همیشه از رویه برخوردی که اصول‌گرایان در قدرت با آن ها داشتند انتقاد کرده اند اما خود آن ها نیز گاه در قدرت رویه بهتری با اصولگرایان نداشته اند. اما رفتاری که اصلاح طلبان در زمان بودن […]

به گزارش میدان ۷۲ دکتر مسعود پزشکیان در گفت و گو با «عصر ایران»  مطرح کرد

اصلاح طلبان همیشه از رویه برخوردی که اصول‌گرایان در قدرت با آن ها داشتند انتقاد کرده اند اما خود آن ها نیز گاه در قدرت رویه بهتری با اصولگرایان نداشته اند.

اما رفتاری که اصلاح طلبان در زمان بودن در دولت با اصولگرایان داشتند نسبت به رفتاری که در دولت بعدی یعنی دولت احمدی نژاد با اصلاح طلبان شد زمین  تا آسمان فرق می کرد.

اصولگرایان البته احمدی نژاد را اصول‌گرا نمی دانند!

اگر نمی‌دانستند چه طور آن زمان محکم پشت وی ایستادند و گفتند آسمان باز شده احمدی نژاد پایین افتاده است. مجلسی که ابتدای کار حامی وی بودند به مرور به جایی رسید که رو در روی وی ایستادند. حتی کار به جایی رسید که احمدی نژاد رو در روی رهبری نیز ایستاد. کدام رییس جمهور در تاریخ ایران رو به رو رهبری ایستاده بود؟!

اصولگرایان مدعی هستند که رییس جمهور اصلاحات ایستاده بود.

باید مورد بدهند. این ادعا بی اساس است. هرگز ایشان غیر قانونی حرف نزد و غیرقانونی توقع نداشت و هرگز مقام معظم رهبری را جز با احترام و بزرگی یاد نکرد.

برخی البته لوایح دو قلو را آغاز تنش با ساختار می دانند.

به هیچ وجه اینطور نیست. لوایح دوقلو فقط یک لایحه بود همین. مجلس می توانست رد کند. شورای نگهبان می توانست رد کند. نمی توانیم یک لایه برآمده از کلیت یک دولت را با رفتار یک رییس جمهور در قبال رهبری مقایسه کنید.

لایحه دادن نظر است. مخالفت کردن با هیچ شخصی نیست. رییس جمهور برنامه کار خود را دارد و اگر رهبری بر مساله ای تاکید کنند رییس جمهور تبعیت می کند کما اینکه در کلیت کار رییس جمهور اصلاحات مقابل رهبری نایستاد. قهر نکرد و در خانه بنشیند تا نظر خود را تحمیل کند. اما در مورد آقای احمدی نژاد چه می شود گفت؟!

در مورد مجلس ششم هم ادعای بی اساسی است.مگر خودشان توانستند همه بحران های جریان های سیاسی خود را مدیریت کنند؟ نباید از یاد ببریم که دولت نمی تواند تمام مسائل در مجلس را مدیریت کند.

  1. بچه دهاتي :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    جناب پرمدعا! باید مورد ارائه بدهی که احمدی نژاد رودرروی رهبری ایستاده است . ادعایت بی اساس است . دوره شارلاتانیسم تمام شده .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: