تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۰۸:۴۴ کد مطلب 114040

یک نماینده اصولگرای مجلس تشریح کرد:

مشکلی برای حضور احمدی نژاد در انتخابات وجود ندارد

بالاخره به وقتش رقابت رخ می‌دهد، القا کردن حمایت اصولگرایان از روحانی درست نیست، باید دور هم بنشینند و به یک جمع بندی برسند. بحث این است که باید افرادی بیایند که صداقتشان برای مردم ثابت شده باشد و توانایی درمان درد مردم را داشته باشند.

به گزارش میدان۷۲ حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم در گفت‌وگو با نامه‌نیوز در خصوص برنامه‌های اصولگرایان  برای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: البته من در این رابطه خبر خاصی ندارم؛ اما طبیعی است که همه جریان‌ها فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرده‌اند. امیدواریم نتیجه آن‌چیزی بشود که  از شرایط  رکود فعلی رها شویم.

وی ادامه داد: امیدواریم انتخابات آینده برای مردم پیام امیدواری، نشاط و اقتصاد شکوفا به همراه داشته باشد. فارغ از اصلاح‌طلب و اصولگرا باید دید کدام جریان برای مشکلات مردم برنامه دارد.

حاجی دلیگانی با اشاره به سخنان برخی مبنی بر حمایت اصولگرایان از روحانی در سال ۹۶ ،یادآورشد: بعید می‌دانم که چنین موضوعی رخ دهد و کاملا این مباحث را رد می‌کنم. اصولگرایان خودشان چهر‌های زیادی را در درون خود دارند که بتوانند در زمان انتخابات وارد عرصه کنند.

وی با بیان اینکه در انتخابات تقابل و مقابله وجود ندارد، خاطرنشان کرد: بلاخره به وقتش رقابت رخ می‌دهد، القا کردن حمایت اصولگرایان از روحانی درست نیست، باید دور هم بنشینند و به یک جمع بندی برسند. بحث این است که باید افرادی بیایند که صداقتشان برای مردم ثابت شده باشد و توانایی درمان درد مردم را داشته باشند.

نماینده اصفهان در مجلس دهم در خصوص احمدی‌نژاد و تحرکات  وی گفت: بلاخره هر کسی آزاد است که بیایید و در انتخابات شرکت کند. کشور ما نشان داده است که مردم همواره در انتخاب‌هایشان آزاد هستند و در برخی مواقع از یک انتخاب نتیجه می‌گیرند و در برخی مواقع آنطور که باید نتیجه مطلوب را از کاندیدای خود نمی‌گیرند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه با اشاره به انتشار فیش‎‌های حقوقی، تصریح کرد: مباحثی که می‌شود برای مردم بسیار شکننده است. افرادی چند صد میلیون حقوق می‌گیرند و از طرفی دیگر عده‌ای هستند که حتی یک شغل هم ندارند که بتوانند شکم خود و خانواده‌شان را پر کنند.

وی ادامه داد: این رفتارها اصلا مناسب نظام نیست، ما برای این نظام شهید داده‌ایم بنابراین نیازمند عدالت و تعادل هستیم. ما در کشور همه امکانات را داریم اما کمبود مدیریت مناسب داریم که بتوانند خروجی برنامه‌هایشان به نفع مردم باشد.

  1. اسفندیار :
    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

    احمدی نژاد خواهد آمد
    انشاءالله

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: