تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۷ کد مطلب 114063

حاجی بابایی نشان ۱۰۰ سکه ای را کجا هزینه کرد؟

همزمان با افشای اسناد حقوق‌های نجومی و وام‌های کلان، برخی رسانه‌های اصلاح طلب و حامی دولت اقدام به انتشار لیستی از پرداخت پاداش ها در دولت قبل کرده‌اند تا شاید با عوض کردن فضا بتوانند به نوعی خود را تبرئه کنند.

به گزارش میدان۷۲ همزمان با افشای اسناد حقوق‌های نجومی و وام‌های کلان، برخی رسانه‌های اصلاح طلب و حامی دولت اقدام به انتشار لیستی از پرداخت پاداش ها در دولت قبل کرده‌اند تا شاید با عوض کردن فضا بتوانند به نوعی خود را تبرئه کنند.

به عنوان مثال رسانه‌های مذکور در یکی از موارد به پاداش  ۱۰۰ سکه ای به حمید رضا حاجی بابایی وزیر سابق آموزش و پرورش بابت «نشان تعلیم و تربیت» در دولت دهم اشاره کرده‌اند.

حاجی بابایی نشان 100 سکه ای را کجا هزینه کرد؟

این در حالی است که حاجی بابایی در رابطه با دریافت این سکه ها در برنامه تلویزیونی شناسنامه اعلام کرد که من ۱۰۰ سکه را به نیم سکه تبدیل کردم و همه را توزیع کردم بین عواملی که کار می‌کردند سایت‌ها هم نوشتند ولی آن نشان مال همه بود.

به این ترتیب معلوم می‌شود که رسانه‌های اصلاح طلب فارغ از پرداختن به این موضوع که حاجی بابایی این سکه‌ها را خرج نظام تعلیم و تربیت کشور کرده است تنها با دستاویز قرار دادن این موضوع به جو سازی برای به فراموشی سپردن موضوع فیش های نجومی هستند.

حاجی بابایی نشان 100 سکه ای را کجا هزینه کرد؟
منبع:مشرق
 1. قباد قانعی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دست اندرکاران پایگاه خبری تحلیلی میدان ۷۲، ضمن آرزوی قبولی طاعات در این ماه عزیز، واجب میدانم پیرامون این خبر چند نکته را یادآور شوم:
  ۱)حقوق یک بحث جاری و مستمر است و پاداش یک بحث موردی است و قیاس این دو موضوع با هم، مانند مقایسه شنوایی یک فرد با بینایی فردی دیگر است.
  ۲)در این لیست نام عزیزی به چشم می خورد که در این دولت نیز، پست ارشدی را در اختیار دارد، و سوال اینجاست که اگر این دولت با پاداش اخذ شده توسط این عزیز بزرگوار مشکل دارد، چرا ایشان را به ریاست یکی از سازمان های استراتژیک و عضویت در هیئت دولت، منصوب کرده است.
  ۳)اینکه در میان مردم فیش های حقوقی نجومی مسئولان این دولت دست به دست می چرخد، چه دخلی پیدا می کند به آقای احمدی نژاد که روزنامه ای که در طول این سه سال تماماً تبدیل شده است به بخشی از نهاد ریاست جمهوری به خود اجازه آوردن اسم آقای احمدی نژاد را در تیتر خبری مذکور می دهد.
  ۴)بهتر است مسئولان و طرفداران این دولت برای اثبات خود رویکرد ایجابی داشته باشند نه سلبی، شما از خودت دفاع کن چه کار داری به دیگری؟! و بر فرض اینکه یک کس یا کسانی کار اشتباهی را کردند دلیل نمی شود که ماهیت اشتباه آن کار از بین برود وگرنه پس از قتل هابیل توسط قابیل همه کسانی که مرتکب قتل شده اند باید تبرئه می شدند، که همه این عرایض تازه در شرایطی است که پذیرفته باشیم که دولت قبل در این زمینه اشتباهی داشته است.
  ۵)دست آخر توصیه میکنم مسئولان دولت آقای روحانی به جای فرافکنی و فرار به جلو، با مردم صادق باشند و از گفتارهای ضد و نقیض بپرهیزند، نمی شود از یک سو آمد و گفت که دولت را با خزانه خالی تحویل گرفتیم و از سوی دیگر هزینه های جاری را در بودجه سالیانه چند برابر کنیم که بخشی از همین هزینه های جاری، حقوق های چند صد میلیونی نورچشمی های این دولت میباشد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: