تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۵ کد مطلب 114119

محمد علی زرین‌قلم(جانباز سرافراز) در مصاحبه با میدان۷۲: سه سال است آقایان شمشیر را از رو بسته اند و حزب اللهی ها سکوت کرده اند

کدام یازده روز؟ کدام خانه نشینی؟

کدام یازده روز؟ کدام خانه نشینی ؟ فقط چیزی که خوشایند آن طرف آبی ها و بیگانگان است ما داریم تکرار میکنیم. چرا الان هیچ موضعی نمیگیریم؟ الان که آقایان سه سال است کاملا رو به روی رهبری ایستاده اند و شمشیر را از رو بسته اند

۱۵۲۵۰۰۱_۳۹۵

به گزارش میدان۷۲ محمدعلی زرین قلم همان جانباز معروفی است که جمله معروف “به آقا بگویید حرف از رفتن نزنند” را خطاب به حجت الاسلام پناهیان گفته بود. با این جانباز سرافراز  در مراسم سخنرانی روز دوشنبه دکتر احمدی نژاد در مسجد جامع نارمک هم صحبت شدیم. متن این گفت و گو بدین شرح است:

جناب آقای زرین قلم , نظرتان در مورد تقارن سالروز شهادت حضرت امیر(ع) و نیز شهادت دکتر بهشتی و همچنین سخنرانی دکتر احمدی نژاد در این روز چیست؟

وجه مشترک هر سه این بزرگواران آرمان عدالت و عدالت خواهی بود . قبل از اینکه شمشیر ابن ملجم , علی (ع) را بکشد عدالت علی بود که علی را کشت.این عدالت همان چیزی است که دشمن و شیاطین از آن واهمه دارند. وقتی صحبت از عدالت میشود خیلی از مدعیان موضع میگیرند.

حتی فاطمه(س) را نیز عدالتش شهید کرد. چرا که حضرت فاطمه زهرا (س) پس از رحلت پیغمبر اسلام (ص) مشت بسته ی مدعیان را باز کرد.مدعیانی که به دنبال سهم  بودند. پس از ارتحال امام خمینی (ره) نیز مدعیانی پیدا شدند که به دنبال سهم بودند. امام خامنه ای از همان زمان به دنبال این بود که مشت این مدعیان را باز کند.

 آیا راه سهم خواهی این مدعیان بسته شده است؟

به طور کامل خیر . این مدعیان در طول تمام این سال ها عدالت را زیر سوال بردند و کم کم کاخ نشین ها بر کوخ نشین ها تسلط پیدا کردند. ۸ سال زحمات دکتر احمدی نژاد که ولایت مدار ترین رئیس جمهور ما  و به دبنال آرمان ها حضرت امام بود و پیام این انقلاب را تا پشت درب های امریکای جنوبی پیش برد و آنجا را به حیاط خلوت ما تبدیل کرد. کار به جایی رسیده بود که از ایشان به عنوان ناو جنگی ایران یاد میکردند. تمام اینها از خلوص دکتر احمدی نژاد بود. اما متاسفانه ایشان مظلوم واقع شد و هر تهمتی خواستند به ایشان زدند.

نظر شما در مورد سکوت دکتر احمدی نژاد در برابر تمام این هجمه ها چیست؟

بنده به نوعی با سکوت ایشان مخالفم. هر چند یک بار از ایشان پرسیدم که چرا سکوت کردی و حرف هایت را نمیزنی  و دکتر پاسخ دادند که فعلا اجازه ندارم.

از چه کسی جازه نداشته است؟

من اعتقاد دارم از حضرت امام خامنه ای .معتقدم دکتر احمدی‌نژاد هنوز از امام خامنه‌ای اجازه پاسخ به حملات را ندارد. خدا لعنت کند کسانی که به ایشان آن تهمت ها را نسبت دادند. حتی بحث یازده روز را پیش کشیدند.

یعنی شما بر این تهمت ها و بالاخص موضوع خانه نشینی اعتقاد و باور ندارید؟

نخیر. کدام یازده روز؟ کدام خانه نشینی ؟ فقط چیزی که خوشایند آن طرف آبی ها و بیگانگان است ما داریم تکرار میکنیم. چرا الان هیچ موضعی نمیگیریم؟ الان که آقایان سه سال است کاملا رو به روی رهبری ایستاده اند و شمشیر را از رو بسته اند و متاسفانه برخی از بزرگان و بچه حزب اللهی هایی که پیرو ولایت هستند نیز سکوت کرده اند. اگر این اتفاقات در زمان دکتر احمدی نژاد رخ داده بود , ایشان را نابود میکردند.

دلیل این موج حملات و تفاوت برخورد خواص نسبت به دولت دکتر احمدی نژاد با دولت یازدهم را در چه میدانید؟

همه ی اینها به خاطر عدالت خواهی دکتر احمدی نژاد است  همانطور که به شهید بهشتی هزار نوع افترا و انگ بستند. تاریخ نشان داده است که عدالت خواهان مظلوم واقع میشوند.امیرالمومنین را در محراب شهید کردند. نزدیکان ایشان میگفتند مگر علی(ع) نماز میخواند؟ به پیامبر (ص) گفتند که تو ساحر و جادوگر هستی. اگر دقت کنیم میبینیم که دقیقا همان اتهامات را به دکتر اجمدی نژاد نسبت دادند.

آیا فشارهای گروه های مختلف بر حضرت امام خمینی (ره) نیز به همین دلیل بوده است؟

بله.حضرت امام(ره)  نیز یک عدالتخواه بود. بارها اعلام کرد که یک تار موی کوخ نشینان را به کاخ نشینان نمیدهم. امام روح الله را شهید کردند. ایشان به صراحت میگویند که جام زهر را نوشیدم. مگر میشود یک عالم بزرگوار جام زهر بخورد و خودکشی کند؟ امام (ره) میخواست بگوید که کجایید بچه حزب اللهی ها که امامتان را تنها گذاشتید و اینها جام زهر را به من خوراندند.

آیا چنین فشارهایی هم اکنون و در زمان رهبری حضرت آیت الله خامنه ای نیز وجود دارد؟

بسیار شدید . الان نیز قصد دارند جام زهر را به امام سید علی خامنه ای بخورانند. البته بنده اعتقاد دارم اگر امام خمینی با جوان های نسل اول انقلاب شروع کرد و امام خامنه ای با جوان های نسل سوم و چهارم ,پرچم انقلاب را به دست صاحب اصلی اش حضرت ولی عصر(عج) خواهد رسانید.

صحبت پایانی ؟

بی بصیرتی مردم بود که علی (ع) را خانه نشین کرد. امیدوارم بصیرت مردم بالا برود و سید علی را تنها نگذارند و خانه نشین نکنند و بتوانیم همگی با هم در کنار دوستان ولایت مثل آقای دکتر احمدی نژاد در رکاب رهبر انقلاب تا پایان مسیر همقدم باشیم.

 1. lمحمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 22

  “نخیر. کدام یازده روز؟ کدام خانه نشینی ؟” این که نشد جواب فکر کردید مردم خرد تشریف دارند دقیقاً چی یازده روز کجا بودند آقای دکتر ولایت مدار

  • بچه دهاتي :
   آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

   محمد آقا!
   اتفاقا شما پرمدعاها مردم را نادان فرض کرده اید . فکر می کنید با تکرار دروغ می توان آن را جا انداخت .
   در همان زمان که به قول شما احمدی نژاد در خانه نشسته بود ، توی بوق و کرنا می کردید که مقابل رهبری ایستاده ، همان زمان شخص رهبری در سخنانشان این جور حرفها را سست و بی پایه خواندند ؛ آیا از رو رفتید؟
   گفتید مقابل آقا ایستاده ؛ در جلسه هیات دولت چنان تببینی از ولایت فقیه کرد که بزرگان و اعاظم شما هم از انجام آن ناتوانند ؛ آیا از رو رفتید؟
   نه آقا جان !‌این شمایید که ریش و پشم دارید ؛ پیرو بی بروبرگرد مکتب ماکیاول و گوبلزید ؛ و مردم را … فرض کرده اید.
   بزرگترین حسن انقلاب اسلامی این بود که خوارج را با قیافه های امروزی شان به ما نشان داد .

 2. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 20 Thumb down 1

  احمدی نژاد
  جوهر دارد
  گوهر است
  بروز ظهور
  اندیشه احمدی نژادی
  همه اش زیبایی است

  • علی :
   آیا موافقید؟ Thumb up 15 Thumb down 0

   آفرین احمدی نژاد ایمان پاک است شجاع است عدالتخواه است صبوراست دانشمند است عالم باعمل است داناوباتوان است گوهراست در وجودش جوهراست پر امید است معیار همه خوبیهاست وجودش عشق به انسان‌های مظلوم مستضعف ومستمند است خادم واقعیمردم است معدن کمال خوبیها وزیباییهاست درود خداوند براوباد قلبمان بهعشق او میطپد

 3. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 11 Thumb down 0

  واقعا این فامیل قشنگ وبامعنی گوارای وجودت همچون فامیلی زرین دقیق وخالص جواب دادی افرین ای ولله انفسکم به امتاال این قهرمان میگن شیعه خالص مولا ی متقیان درود برشما دستت را می بوسم

 4. سید محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 0

  کدامیک از مردان دولت یازدهم تا بحال جرات رفتن به سوریه عراق ولبنان عزیز را داشته اند تا بتوانند کمکی به برادران عزیز مسلمان این کشورها بکنند؟؟؟؟
  ولی تمامی وزرا وحتی رییس جمهور محبوب دولت نهم و دهم به هر سه کشور رفتند و حضور دولت و مردم ایران را در آن کشورها به اثبات رساندند درود بر هر دولت مرد شجاع و شهادت طلب ایرانی مبارز علیه استکبار وصهیونیسم ……..

 5. حمی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

  کسانیکه در حال حاضر دم از اعتدال میزنند همراه با سرانشان همون کسایی هستند که جام زهرو به امام دادند..الان هم همانها با برجام و احمدی نژاد با انحراف و حمایت از انحرافیون به نوعی جام زهر و به آقا میخوا بدن

 6. مردمی نژاد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  اصلا چیزی به نام خانه نشینی وجود ندارد

  به عقیده من دکتر اینها را سر فرصت به مردمش خواهد گفت و آن وقته که برخی ها رسوای عالم خواهند شد

  فعلا بزارید برخی ها با این توهم ها بزنن سر و کله هم !

 7. حسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  وقتی رهبری سخترانی میکنند و معیارها را می گویند و تاکید میکنند هربار انقلابی عمل کردیم پیروز شدیم ..بارها و بارها یاد دکتر احمدی نژاد می افتم احمدی نژاد سرباز ولایت است راهش راه امام و رهبری است و خدا لعنت کند بی بصیرت هایی که ۱۱ روز را پیراهن عثمان کردند و رهبری را تنها کردند که اینقدر بی بصیرت اند.
  مثل این است که تو بخاطر اشتباه کوچک فرزند بسیار بسیار خوب یک خانواده بیایی و فرزندشان را به قتل برسانی!!!
  تو دلسوز آن خانواده ای ؟؟؟خدا ذلیل کند تمام کسانی که این ۱۱ روز را پیراهن عثمان کردند و میکنند..و رهبرم را اینچنین تنها کردند…

 8. كهيار بوري پور :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام بر دکتر أین مرد مرد کهن و مقاوم من بک جانبا ز اهوازی هستم بنام کهیار بوری پور و خیلی طرفدار شما هستم إز خداوند بزرگ میخواهم که أفراد خدمتگذار به انقلاب و اسلام را سلامتی بده

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: