تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۹ کد مطلب 114154

غرویان : پیروزی احمدی نژاد را بعید می دانم، مگر اینکه از راههای حقه بازی دوباره مردم را فریب دهند

اصولگرایان عاقل یا همان سنتی به دنبال این تفکر نخواهند رفت. اصولگرایانی که عاقل باشند نباید فریب این حقه ها را بخورند و دوباره از سوراخی که چندین بار گزیده شدند، گزیده شوند.
اصولگرایان سنتی از ایشان حمایت می کنند ولی نواصولگرایان سایه روحانی را با تیر می زنند، چه برسد به اینکه بخواهند حمایت کنند. روحانی دم خیلی از این افراد را چید و همین افراد از این موضوع حسابی شاکی هستند و میخواهند به هر شکلی که شده انتقام بگیرند.

به گزارش میدان ۷۲، محسن غرویان در گفت وگو با خبرنگار سرویس سیاسی «انتخاب» راجع به فشارهای اخیر به دولت گفت: ارزیابی همه ملت ما از فشارهایی که اخیرا به دولت آقای روحانی وارد می شود روشن است، همه بر این باور هستند که این فشارها بخاطر این است که انتخابات سال ۹۶ نزدیک است و افراطیون قصد دارند رییس جمهور را در نظر مردم ساقط کنند تا بتوانند در انتخابات مجددا جناح و تفکر خود را سر کار بیاورند. این مسئله روشنی است که همه میفهمند و ملت نسبت به آن هوشیار هستند.

وی افزود: نتیجه انتخابات ۷اسفند ۹۴ نشان داد که مردم طرفدار دولت هستند و تفکر اعتدال را می خواهند. مردم ما از افراط و تفریط متنفر و بیزار هستند و می خواهند روابطشان با دنیا خوب شود. رایی که مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان در تهران دادند، نشان می دهد آنها دنبال چه تفکری هستند اما لجبازان افراطی دست بردار نیستند و دائما می خواهند دولت را ساقط کنند یا تحت فشار قرار دهند.

غرویان با اشاره به جنجال های اخیر بر سر فیش های حقوقی به «انتخاب» گفت: این فیش ها با این قیمت ها در برابر اختلاسهای دولت قبل چیزی نیست. در دولت قبل، اختلاس های سه هزار،  دو هزار و ده هزار میلیارد و … صورت می گرفت. دادگاه رئیس دولت سابق را فرا خواند ولی نرفت. اینها همه باید بررسی شود.

وی تصریح کرد: دولت اگر شفاف با مردم صحبت کند و متخلفین را کنار بزند، این هیاهو ها که غرض های نفسانی در پی آن است و غرض های شیطانی دارد، نتیجه نخواهد داشت.

غرویان اظهار کرد: متاسفانه این افراد افراطی به دروغ شعار اصولگرایی و دین سر می دهند اما ماکیاولیسیم را دنبال می کنند و معتقدند هدف وسیله را توجیه می کند . این افراد به هیچ صراطی مستقیم نیستند و دست به هر عمل خلاف شرعی هم ممکن است بزنند که تا به امروز هم زدند.

استاد حوزه در پاسخ به پرسش «انتخاب» در مورد احتمال کاندیداتوری احمدی نژاد در انتخابات گفت: به هیچ وجه احتمال روی کار آمدن مجدد این تفکر را معقول نمی دانم و پیروزی آن را بعید می دانم، مگر اینکه از راههای حقه بازی دوباره مردم را فریب دهند.

غرویان با اشاره به برخی اظهار نظرها در مورد دعوت اصولگرایان از احمدی نژاد گفت: اصولگرایان عاقل یا همان سنتی به دنبال این تفکر نخواهند رفت. اصولگرایانی که عاقل باشند نباید فریب این حقه ها را بخورند و دوباره از سوراخی که چندین بار گزیده شدند، گزیده شوند.

وی در پاسخ به این پرسش این احتمال وجود دارد که اصولگرایان از روحانی حمایت کنند گفت: اصولگرایان سنتی از ایشان حمایت می کنند ولی نواصولگرایان سایه روحانی را با تیر می زنند، چه برسد به اینکه بخواهند حمایت کنند. روحانی دم خیلی از این افراد را چید و همین افراد از این موضوع حسابی شاکی هستند و میخواهند به هر شکلی که شده انتقام بگیرند.

 1. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 18 Thumb down 1

  آقای غرویان دلم برات می سوزه خدا ان شاء الله عاقبت بخبرت بکنه

 2. زارعی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 13 Thumb down 1

  حیف دکتر دهانمون رو بسته وگرنه …

 3. امید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 15 Thumb down 0

  جناب غرویان عمر دولتِ مطبوعتان روبه پایان است,اری بهار نزدیک است…

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  آقای غرویان!!

 5. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 0

  استاد حوزه ولابد اخلاق!

 6. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 0

  غرویان ؟

 7. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 0

  برای دنیا دیگران آخرتت را فدا نکن استاد !!!!!!!!!

 8. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 0

  به اخرت هم اعتقا د داری استاد ؟!

 9. احمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  درست مثل حقه بازیهاییکه از خودش بارها شاهد بودیم جلد عوض کردنهاش و ……

 10. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خدا انشالله شفات بده آقای غرویان!!!!

 11. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  چقدر سیاست مردم رو عوض می کنه!!!

 12. ن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  آقای غرویان نزدیک به غروب شدید !

 13. عبدالله ستمدیده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  بی ادبی و توهین با خون و سرشت شما اجین شده است

 14. عباس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آقای غرویان نترس نلرزد او میآید وسیله خروشان مردم امثال تورا خواهند شست

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: