تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹ - ۱۳:۰۸ کد مطلب 114197

محمد غرضی:مردم تازه از دست احمدی‌نژاد خلاص شده‌اند/روحانی وناطق از اصولگرایی فاصله گرفتند

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ شانس پیروزی احمدی‌نژاد را در انتخابات سال آینده اندک دانست.
احمدی‌نژاد چون در دوره‌ای قدرت را چشیده، می‌داند چه کار کند. این که احمدی‌نژاد بتواند افرادی را دور و بر خودش جمع کند، مهم نیست. مهم بحث رای‌آوری است.

به گزارش میدان۷۲ غرضی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری سال۹۲درباره احتمال ورود مجدد محمود احمدی‌نژاد به عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: این که هر کسی انگیزه سیاسی داشته باشد، خوب است، یعنی باید یک آدم فعال و توانمند باشد که بتواند مردم را جمع کند و حرفش را به کرسی بنشاند که می‌توان گفت این از مشخصات یک جامعه خوب است.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۲ افزود: احمدی‌نژاد چون در دوره‌ای قدرت را چشیده، می‌داند چه کار کند. این که احمدی‌نژاد بتواند افرادی را دور و بر خودش جمع کند، مهم نیست. مهم بحث رای‌آوری است.

غرضی تصریح کرد: مردم تازه از دست احمدی‌نژاد خلاص شده‌اند. همان طور که ملاحظه فرمودید، در سال ۹۲ روحانی فقط به یک علت رای آورد و آن هم این بود که مردم دیگر نمی‌خواستند به روش دوره احمدی‌نژاد زندگی کنند. بنابراین به تندروها رای ندادند. به نظر من چه چپ تند، چه راست تند هر کدام به صحنه ۹۶ بیایند، به نفع آقای روحانی می‌شود به دلیل این که مردم به تندها رای نمی‌دهند.

او افزود: اصولگرایان در ۱۰ سال گذشته همیشه دچار شکست شده و هرگز به توافق عمومی نرسیده‌اند. همیشه تعداد کاندیداهایشان زیاد شده است. لذا فکر می‌کنم در انتخابات آینده همین اتفاق نیز بیفتد، یعنی هم تندروها، هم میانه‌رو، چه چپ و چه راست کاندیداهای جدا معرفی می‌کنند.

کاندیدای سابق انتخابات ریاست‌جمهوری در پاسخ به این پرسش که در جناح اصولگرای سنتی چه کسی رهبری این جریان را در دست باید بگیرد، گفت: بالاخره طیف راست سال‌هاست در کشور حضور دارد. به نظرم آقای ناطق و آقای روحانی از اصولگرایی فاصله گرفته‌اند.»

منبع :ایسنا

 1. اکبر ی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  اقای غرضی شما اطمینان دارید که اقای احمد ی نژ اد رای نمی او رد پس چرا این قدر نگران هستید و مرتبا شما و هم پا لو کی هایتان در مو رد ایشان و انتخابات و عدم رای او ری و ی مصا حبه و تحلیل یک جا نبه می دهید اگر رای ندارد خو ب دیگه این قدر بحث کردن ندارد خیالتان راحت باشد تو رم هم که فعلا نیست و مثلا یک رقمی شده و همه چیز عالی و گل و بلبل بیکار ی نیست گرانی نیست قبو ض انر ژ ی مردم نجو می نیست حقو ق مد یران کلان نیست معیشت مردم عا لی است و کار خا نجات و تو لید داخل رو نق دارد و کسا دی در بازار نیست و بر جام هر رو ز یک گشایش دارد و و صا درات غیر نفتی افزایش یا فته و قیمت نفت منا سب است و کار گران مشغو ل کار ند و دستمزدشان خو ب است بانک ها منا بع را عا دلا نه تو زیع می کنند و قیمت مسکن و اجاره خا نه بسیار منا سب است و مردم مشکل مسکن ندارند و همه شرایط اقتصا دی و سیاسی و فر هنگی ایده ال است بنا بر این تکرار دو لت اعتدال قطعی است !!! اسو ده بخو ابید که تدبیر بیدار است !!

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  اتفاقا بر عکس . روحانی رای آورد فقط چون وعده داد مسکن مهر و یارانه را ادامه می دهد. وعده ای که دیگران ندادند. مگر ممکن بود بوید می خواهد یارانه را قطع کند یا مسکن مهر را مزخرف بخواند و باز هم رای بیاورد؟

 3. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  صحبت های ایشان معمولا طنز وفکاهی می باشد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: