تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۳ کد مطلب 114292

احتمالا احمدی نژاد سال ۹۶ کاندیدا می شود

مرتضی تمدن در دولت احمدی نژاد مشاور و استاندار تهران بود . او در پایان دوره نمایندگی اش از سوی احمدی نژاد به عنوان مشاور اقتصادی وی برگزیده شده بود و پس از آن به مدت ۵ سال به عنوان استاندار پایتخت مشغول به کار بود .

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از شمانیوز، وی گفت: درحال حاضر بازنشسته شده و در دستگاه دولتی شاغل نیستم و همکاری هایی درحوزه گفتمان امام و رهبری و نیز تدریس در دانشکده صداو سیما مشغول به فعالیت هستم.

استاندار سابق درخصوص ادامه همکاری با رئیس جمهور سابق عنوان کرد: هنوز هم رابطه ام را با احمدی نژاد حفظ کرده ام و در بسیاری از حوزه ها به ایشان کمک می رسانم.

تمدن درخصوص احتمال کاندیداشدن احمدی نژاد در دوره انتخابات ریاست جمهوری دور بعدی گفت: این احتمال وجود دارد ولی غیرقابل پیش بینی است و نمی توان دراین خصوص نظر قطعی داد.

وی در پایان بیان کرد: میزان حقوق اینجانب در دولت قبل مبلغ ۴/۱۰۰/۰۰۰ بود که مبلغ معقولی به حساب می آید.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 5

  اگر سالی ۲۰ درصد حقوق ایشان رشد کرده باشد الان بعد ۱۰ سال ۶٫۱۹ برابر شده است یعنی ۲۵ میلیون .طوری حرف میزند که حقش بوده

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 4

  داداش فیش رو کن. به زبون باشه بقیه هم میتونن ادعا کنن ما فلان قدر میگیریم.

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اتفا قا دو لت متر قی و معتدل شما از رو کردن فیش های حقو ق برای شفا ف سازی خو د داری میکند و حتی درتعقیب افشا کنند گان فیش های حقو قی است
  از طرفی اگر این فیش ها رو نمی شد این حقو ق ها و وام ها و مزایا تا پا یان دو لت راستگو یان همچنان ادا مه داشت البته خزانه همچنان بر ای مردم خا لی میماند انجا که بانک ها ی دو لتی حتی از پرداخت و ام ۱۰ میلیو نی ازدو اج اظهار نا تو ا نی می کنند و لی و ام های ۳۰۰ میلیو ن به بالا با ۲ % سو د برای مدیران زحمت کش و پا ک دست همچنان بر قرار بو د !

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: