تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۰:۵۳ کد مطلب 114306

مطهری:اینکه همه بیایند فیش‌های‌شان را نشان بدهند، مشکلی از کشور حل نمی‌کند.

 به گزارش میدان ۷۲ علی مطهری درباره جنجال فیش های حقوقی می گوید:  «تخلف منحصر به دولت نیست بلکه در بسیاری از نهادهای حکومتی هم این مسأله وجود دارد.» نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی با تماشاگران امروز به بررسی ماجرای فیش های حقوقی پرداخته است. علی مطهری در این باره […]

 به گزارش میدان ۷۲ علی مطهری درباره جنجال فیش های حقوقی می گوید:  «تخلف منحصر به دولت نیست بلکه در بسیاری از نهادهای حکومتی هم این مسأله وجود دارد.»

نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی با تماشاگران امروز به بررسی ماجرای فیش های حقوقی پرداخته است.

علی مطهری در این باره می گوید:

حس من این است که برنامه‌ای برای تخریب دولت وجود دارد. البته این موضوعی است که قبلاً هم وجود داشته و یک تخلف هم هست و نمی‌شود نادیده‌اش گرفته شود ولی بحث این است که این موضوع منحصر به زیرمجموعه دولت نیست بلکه در بسیاری از نهادهای حکومتی هم این مسأله وجود دارد.
این‌طور نیست که بگوییم فقط چند نفر از مسوولان دولتی متهم به این موضوع هستند. اگر قرار است این موضوع دیده شود، باید کامل دیده شود. در اینکه تخلف است شکی نیست، ولی دولت هم باید بیاید با مردم صحبت کند و واقعیت را بگوید.
در خیلی از نهادهای بیرون از دولت هم همین مسأله وجود دارد. بالاخره تخلف شده و باید برخورد شود. البته در این حدی هم که اینها تبلیغ می‌کنند، موضوع بزرگ نبوده. بعضی از این فیش‌ها شامل معوقات ماه‌های قبل بوده و هدفمند انتخاب شده‌اند. با این وجود، در همین حد هم نباید در بین مقامات دولتی تخلف وجود داشته باشد.
اینکه همه بیایند فیش‌های‌شان را نشان بدهند، مشکلی از کشور حل نمی‌کند. ما باید بیشتر دنبال کار و فعالیت و برنامه‌ریزی باشیم. این کار غلط و زشتی است که  شروع کرده‌اند و آسیبش هم به کل کشور می‌رسد.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 1

  آقای مطهری این ماست مالی ها را نکند کی بکند؟؟؟ راستی آقای نماینده شما وکیل الدوله ای یا وکیل المله؟؟؟ یادتان هست چقدر از وکیل الدولگی و وکیل الملگی حرف می زدی؟؟؟؟

 2. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  آیا به ساپورت پوشان پیله کردید تمام مشکلات مملکت حل شد یا مشکلات خودتان ؟!

 3. ایرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  خواهش میکنم شما حرف نزنی خیلی بهتره

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  این فیش ها جزء اسرار مملکتی است و بقو ل بعضی افشای ان کار ی زشت و نا پسند است !! و نباید اشکار شو د و البته با ارائه فیش ها مردم خو اهند فهمید که خزانه انچنان خا لی نبو د ه و کسی هم در صدد اصلا ح ار قا م نجو می نخو اهد بو د
  اقای نما ینده رو شن فکر و مدعی دمو کراسی بالا خره دانستن حق مردم هست یا نیست !!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: