تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۷ کد مطلب 114311

دکتر محمدعلی رامین:

دلبستگان به هاشمی صحبت‌های سید حسن نصرالله را تحریف می‌کنند

افرادی از وابستگان یا دلبستگان به آقای هاشمی رفسنجانی در راستای تقویت «شبکه مافیای صهیونیسم جهانی» در صدد متلاشی کردن «شبکه مؤمنین جهانی» و گسستن پیوند میان پیروان امام خامنه ای در جهان هستند.
سخنان علامه سیدحسن نصرالله که با طعنه و برای احتجاج با دشمنان اسلام، می گوید: «شما که معتقدید، همه چیزمان از ایران می آید، پس چرا ما را تحریم می کنید، پس این تحریمهای شما غیر عقلانی و غیرمؤثر است …»

میدان۷۲/دکتر محمدعلی رامین:  در زمان رسول اکرم (ص) سه گروه «مریض القلب- منافق-مُرجِف» وقتی باهم همکاری می کردند تا افکار عمومی در مدینه النبی را آشفته سازند، آن چنان خطرساز می شدند که خداوند آنهارا در سوره «احزاب» آیه ۶۱ به شدیدترین نوع کشتن (قطعه قطعه کردن) تهدید می کند.

امروز افرادی در «فضای مجازی» به تنهایی نقش هر سه گروه مذکور را بازی می کنند. آیا یک «دوست» می تواند با ایجاد و یا ترویج سوءظن مطلوب دشمن، حقیقت را وارونه کند و ذهن مؤمنان را آشفته سازد و کار خودش را روشنگری بنامد؟… آیا چنین افرادی نمی دانند که بسیاری از مؤمنان پراکنده در جهان و بویژه شیعیان ملل مختلف در سراسر عالم بالاتر از وجوهات شرعی خویش که به نائب امام زمان عج می دهند، ارسال هرنوع کمک به ملت های خودشان را از طریق مجموعه های مرتبط با امام خویش انجام می دهند؟

آیا این افراد نمی دانند که در دوره پیچیده تحریم های «فلج کننده» آمریکاانگلیس، ایران به یاری همین شبکه عظیم «مؤمنین» از ملل مسلمان جهان، اغلب نیازهای مالی و تجاری خود را تأمین کرده و می کند؟!

به نظر می رسد، افرادی از وابستگان یا دلبستگان به آقای هاشمی رفسنجانی در راستای تقویت «شبکه مافیای صهیونیسم جهانی» در صدد متلاشی کردن «شبکه مؤمنین جهانی» و گسستن پیوند میان پیروان امام خامنه ای در جهان هستند.

سخنان علامه سیدحسن نصرالله که با طعنه و برای احتجاج با دشمنان اسلام، می گوید: «شما که معتقدید، همه چیزمان از ایران می آید، پس چرا ما را تحریم می کنید، پس این تحریمهای شما غیر عقلانی و غیرمؤثر است …»؛

این سخن کوبنده «نصرالله»، در کمال حیرت و ناباوری، توسط رسانه های حامی آقای هاشمی، تحریف می شود تا در جامعه ما نسبت به یاوران جهانی ایران ایجاد سوءظن کنند و کشورمان را که در محاصره توطئه های صهیونیستی وهابی آمریکا قرار گرفته، از مدافعان منطقه ای جمهوری اسلامی، محروم سازند.

همه مراقب باشیم که این عناصر جاهل خائن، حتی برای ترویج این خزعبلات و لاطائلات، فریبکارانه کلام قرآن مبنی بر «اقوال خوب را بشنوید و از بهترین آنها تبعیت کنید» را نیز تحریف می کنند. فاعتبروا یا اولی الابصار…

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: