تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۳ کد مطلب 114419

نماینده مردم شیراز مدعی شد:

کشوردر شرایط کنونی حتی برای یک سال هم تحمل دولت نهم و دهم را ندارد و وجود چنین دولتی یک بحران برای کشور خواهد بود!

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت :اولویت کاری اصلاح طلبان تمرکز بر انتخابات ریاست جمهوری آینده است.

به گزارش میدان ۷۲ بهرام پارسایی  نماینده شیراز در گردهمایی احزاب اصلاح طلب فارس در خانه کارگر شیراز اظهارداشت :احزاب اصلاح طلب باید همدلی و اتحاد خود را حفظ کنند تا نتیجه انتخابات ریاست جمهوری نیز به نفع اصلاح طلبان تمام شود.
وی تلویحاً به تحرکات انتخاباتی احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری آینده اشاره کرد و افزود :این فرد دوباره سودای حضور در این عرصه را دارد.نظر من این است که باید صلاحیت وی را برای حضور در این عرصه تایید کنند تا مردم نشان دهند چه کسی و با چه تفکری را انتخاب خواهند کرد.
او تصریح کرد :کشور در شرایط کنونی حتی برای یک سال هم تحمل دولت نهم و دهم را ندارد و وجود چنین دولتی یک بحران برای کشور خواهد بود.
نماینده مردم شیراز در مجلس در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع دریافت حقوق های نامتعارف برخی مدیران اشاره کرد و گفت :ما هم منتقد این وضع هستیم اما نباید به این موضوع در کشور دامن زد. وی افزود :بایستی سرچشمه این موضوع را پیدا کرد و ما در مجلس پیگیری خواهیم کرد که بخشنامه پرداخت چنین حقوق هایی در چه دولتی صادر شده است.
وی ضمن انتقاد از وجود برخی مدیران غیر همسو با دولت در استان فارس بیان کرد :به صلاح استان و کشور نیست که مدیران غیر همسو با دولت تدبیر و امید در راس امور باشند و باید این مدیران تغییر کنند و ما روی مسائل مردم با هیچ کس معامله نمی کنیم.
او در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد :اصلاحات برای پیشبرد اهداف خود در جامعه نیاز به آرامش دارد و نباید با دامن زدن به مسائل پوپولیستی در کشور ایجاد مشکل نمود.
وی به مشکلات زیست محیطی کشور نیز اشاره کرد و افزود :مبارزه با تهدیدات زیست محیطی کمتر از مبارزه با داعش نیست.

منبع : شما نیوز

 1. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 12 Thumb down 0

  ما روی مسائل مردم با هیچ کس معامله نمی کنیم. به خاطر همین هست که یکی از نماینده های اصلاح طلب برای رشد خدش باباش حق اوقات فراغت می گرفته می خورده تا پوست و گوشتش از بیت المال باشه تا بیاد با تمام وجود برای مردم کار کنه بخاطر همین هم سال۹۰ میرن با شوهرش صرافی میزنن تا بیشتر به فکر مردم باشن

 2. حسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  اقای پارسایی اگر شما را به عنوان مسول کمیسیون فرهنگی شورای شهر شیراز از نزدیک نمیشناختیم و با میزان اقتدار و اعتبار شما اشنا نبودیم حتما این صحبتهای شما را جدی می گرفتیم اخه برادر عزیز به چی می نازی به رای اوری جالب شما در مشارکت زیر پنجاه در صدی مردم شیراز !!!؟البته اوضاع جالبتر از جنابعالی هم بود یعنی انتخاب نفر چهارم اصلاح طلبان با مشارکت ۱۶٫۸ در صدی مردم شیراز !!!!خداوکیلی بدجوری دچار توهم شده اید

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  وحشت زده شده بنده خدا!!!

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بعضی ها عجیب از خو دشان متشکرند
  با با همین سال چهارم دو لت فخیمه شما هم دیگر قابل تحمل برای مردم نیست چه بر سد به اینکه ۴ سال دیگر تکرار شو د که فا جعه بار خو اهد بو د
  در عر ض ۳ سال همه چیز را نابو د کردید تو لید داخل اشتغال حقو ق ها و و ام های کلان و پر کردن سیمان در اب سینگین ارا ک و قا چاق ۳۰ میلیارد دلار ی و و اردات بیش از حد چینی و شکستن کمر تو لید ملی و داخلی و راکد کردن هستهای و تعطیلی فضایی و پشرفت علمی و انتصابا ت حزبی و فا میلی و ………… دیگر چیز ی هم ما نده که انرا شما اصلا حا ت چی ها تخریب نکرده باشید و چیز ی برای تحمل کردن با قی نمانده و یک نحا ت دهند ه می خو اهد تا از شد ت سقو ط بکا هد دو لت قلی خا نی شما در این شرایط ذیگر برای کشو ر قابل تحمل و دوام نیست بهتر است فکر ی بر ای این همه افتضا ح فر هنگی و سیاسی و اقتصا دی بکنید که در دو لت بعدی که شما نخو اهید بو د اشکار شده و با ید پا سخگو باشید

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: