تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۲ - ۱۶:۰۱ کد مطلب 114520

سیف: افرادی که احساس می‌کنند متخلف هستند استعفا دهند

رئیس کل بانک مرکزی ایران با بیان اینکه دولت از زمانی که متوجه حقوق‌های نجومی شد، به شدت و قاطعیت موضوع را دنبال کرده است، گفت: حتماً خود افرادی که احساس می‌کنند متخلف هستند به تصمیم خودشان استعفا می‌دهند.

به گزارش میدان۷۲، ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی پیرامون موضوع حقوق‌های نجومی اظهارداشت: دولت بر اساس تصمیماتی که رئیس‌جمهور گرفته‌ اجازه نمی‌دهد کسی در این خصوص تخلف کند و حقوق‌های غیرمتعارف بگیرد.

وی افزود: در حال حاکم شدن انضباط در این خصوص هستیم و موارد محدودی هم که در این باره وجود دارد، در شرف شناسایی است و امیدواریم این موضوع اصلاح شود.

سیف درباره استعفای مدیرعاملاان بانک‌ها در خصوص حقوق‌های نجومی و برخورد دولت با آنها، گفت: بنده جزئیات این موضوع را نمی‌دانم، اما حتماً خود افرادی که احساس می‌کنند متخلف هستند به تصمیم خودشان استعفا می‌کنند؛ نمی‌شود مانع استعفا شد.

رئیس کل بانک مرکزی ایران در خصوص اینکه آیا دولت نمی‌توانست زودتر از اینها با افراد متخلف در حوزه حقوق‌های نجومی برخورد کند، گفت: همه دستگاه‌های نظارتی در این جریان بوده‌اند، البته وقتی دولت از این موضوع باخبر شد، به شدت و قاطعیت موضوع را دنبال کرد.

وی در پایان گفت: باید مراقبت کنیم که در این موضوع از جانب اعتدال خارج نشویم. بزرگنمایی این موضوع مضر است و باید منطقی و اصولی و با رعایت همه جوانب امر اقدامات لازم صورت گیرد.

منبع: فارس
  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    خندیدم ‘ خیلی وقته ملت مستضعف نه احساس ‘ بلکه یقین دارد که مدیران ارشد دستشون تو فساده ؛ و اسنادش موجوده – اونوقت تو خودتو مسخره کردی؟.
    برادر من هیچ متخلفی نمی آد بگه و بقول شما احساسش گل کنه و کنار بره ؛ بلکه باید گوششو قانون و حکومت بگیره و با شدیدترین مجازات ها تنبیه و اعمال قانون شود، خداوکیل این حرفای تو خودتو نمیخندونه؟.بامزه.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: