تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۰۸:۲۳ کد مطلب 114569

نوبخت سال ۹۲ حقوق های نجومی را توجیه می کرد!

به گزارش میدان۷۲ سید یاسر جبرائیلی در تلگرام نوشت: آقای محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت بر اساس مصاحبه ای که از وی در آذرماه ۹۲ منتشر شده، نه تنها از حقوق های نجومی در وزارتخانه ها و سازمان های دولتی اطلاع داشته، بلکه آنها را توجیه کرده است. این است که به خطا نباید رفت! آنچه […]

به گزارش میدان۷۲ سید یاسر جبرائیلی در تلگرام نوشت:

آقای محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت بر اساس مصاحبه ای که از وی در آذرماه ۹۲ منتشر شده، نه تنها از حقوق های نجومی در وزارتخانه ها و سازمان های دولتی اطلاع داشته، بلکه آنها را توجیه کرده است. این است که به خطا نباید رفت! آنچه این بزرگواران را وادار به عذرخواهی و صدور دستور پیگیری نموده، افشای عمومی دریافتی هایت، نه دغدغه عدالتخواهی و فسادستیزی.
آقای نوبخت به خبرنگار می گوید: “اگر منظور شما از بالا بودن میزان حقوق دریافتی معاونین وزرا این است که آنها حقوق بالا دریافت می‌کنند، باید بگویم منظورتان مربوط به جریان مسئولیت معاونین وزرا در شرکت‌ها است که حقوق آنها براساس مجامع شرکت‌های مربوطه تعیین می‌شود زیرا مجمع شرکت‌ها تصمیم‌گیرنده درباره میزان و نحوه پرداخت حقوق آنهاست. بر همین اساس میزان حقوق معاونان طبق مقررات شرکت‌ها دارای ضرایب خاص خودشان است. برخی از معاونت‌ها، سازمان هستند، مثل سازمان گسترش که ورودی منابع مالی آنها مانند وزارتخانه‌ها براساس اعداد و ارقام محدود نیست، بنابراین آنها می‌توانند از منابع خود استفاده کنند.”

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: