تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۰۸:۵۴ کد مطلب 114574

فاضل‌میبدی: روحانی گزینه اصلی اصلاح طلبان است/ عارف برنامه ای برای انتخابات ریاست جمهوری ندارد

حجت الاسلام محمدتقی فاضل میبدی می گوید گزینه اصلی و حتمی اصلاح‌طلبان حسن روحانی است و فرد دیگری را ندارند که بخواهند جایگزین وی کنند.مدتی است بحث حضور آقای عارف برای کاندیداتوری سال ۹۶ مطرح است که به شدت این موضوع را نفی می‌کنم و اعلام می‌کنم که نه دکتر عارف چنین برنامه‌ای دارد و نه اصلاح‌‌طلبان، زیرا چنین کاری اصلا مقدور نیست و عارف بعید است بخواهد چنین ریسکی انجام دهد.

به گزارش میدان۷۲ حجت الاسلام محمدتقی فاضل میبدی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در خصوص انتخابات سال آینده ریاست‌جمهوری و اصلاح‌طلبان گفت: تا آنجایی که من اطلاع دارم گزینه اصلی و حتمی اصلاح‌طلبان حسن روحانی است و فرد دیگری را ندارند که بخواهند جایگزین وی کنند.

وی ادامه  داد: اصلاح‌طلبان از سیاست‌های روحانی دفاع می‌کنند البته نقدهایی را هم دارند. اتفاق مهمی نیافتاده که جریان اصلاحات بخواهند فردی را جایگزین روحانی کنند. وی مطلوب اصلاح‌طلبان است و همچون سال ۹۲ از وی حمایت ‌می‌کنند. روحانی نیز باید تغییراتی در کابینه و مسائل اقتصادی انجام دهد تا بتواند موفق تر ظاهر شود؛ اما نکته مهم این است که وی برای سال آینده رای لازم را به دست می‌آورد و ریاست ۴سال دیگر پاستور را از آن خود می‌کند.

میبدی با بیان اینکه روحانی اعلام کرده فراتر از اصلاح‌طلبان است اما در چارچوب تعریف شده اصلاح‌طلبان قرار دارد، گفت: مدتی است بحث حضور آقای عارف برای کاندیداتوری سال ۹۶ مطرح است که به شدت این موضوع را نفی می‌کنم و اعلام می‌کنم که نه دکتر عارف چنین برنامه‌ای دارد و نه اصلاح‌‌طلبان، زیرا چنین کاری اصلا مقدور نیست و عارف بعید است بخواهد چنین ریسکی انجام دهد.

حجت‌الاسلام محمدتقی فاضل میبدی با اشاره به گزینه‌های اصولگرایان برای ریاست‌جمهوری سال۹۶، یادآورشد: افرادی  مانند جلیلی و رضایی که تا بحال موفق نبوده‌اند و نمی‌توانند رای مردم را جلب کنند، این موضوع در انتخابات اخیر هم رخ داد.

منبع:فردا نیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: