تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۵ کد مطلب 114590

فرخی : دولت‌های قبل از احمدی‌نژاد واقعا می‌خواستند که با فساد مبارزه کنند

به گزارش میدان ۷۲ ، اصغر فرخی عضو هیات مدیره شرکت پتروشیمی جم مدعی شد :قبل از دولت اقای احمدی نژاد واقعا دولت ها می خواستند که با فساد مبارزه شود، دولت ها می خواستند که با فساد برخورد شود چون می خواستند ما که در بخش های نظارتی بودیم هم به طور جدی پیگیر […]

به گزارش میدان ۷۲ ، اصغر فرخی عضو هیات مدیره شرکت پتروشیمی جم مدعی شد :قبل از دولت اقای احمدی نژاد واقعا دولت ها می خواستند که با فساد مبارزه شود، دولت ها می خواستند که با فساد برخورد شود چون می خواستند ما که در بخش های نظارتی بودیم هم به طور جدی پیگیر این مباحث می شدیم. یا مواردی که پیگیری می کردیم و به دولت ها منعکس می کردیم با دستورات روشن و قاطعی همراه می شد و گاها به حوزه قضایی هم منتقل می شد همین امر باعث می شد بخش های نظارتی به صورت جدی تر مفاسد اقتصادی را پیگیر باشند. اما در دولت قبلی که بنده هم تا مقطعی در آن حضور داشتم این موضوع کاملا مسکوت شد به نحوی که تحلیل ما که در بخش نظارتی بودیم این بود که اگر چیزی را منعکس کنیم دولت با ما برخورد می کند نه با متخلفان.

  1. گیتی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    عجب !دولتهای قبلی میخواستند ونتوانستند ولی احمدی نژاد کاری کرد که همه ی مفسدین همدست دشمنان شوند تا اورا از پای درآورند ….

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: