تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۰ کد مطلب 114683

سند حضور جهانگیری در کسوت رئیس هیئت مدیره سیمان تهران+عکس

روزنامه کیهان امروز دوباره با ارائه سندی بر ادعای قبلی خود مبنی بر حضور معاون اول رئیس جمهور در کسوت رئیس هیئت مدیره سیمان تهران تاکید کرده است. این روزنامه در گزارشی با عنوان«پاداش ۸۶۵ میلیون تومانی جهانگیری و هیئت مدیره سیمان تهران + اسناد»نوشت:« در پی انتشار خبری با عنوان «سهم معاون اولی رئیس […]

روزنامه کیهان امروز دوباره با ارائه سندی بر ادعای قبلی خود مبنی بر حضور معاون اول رئیس جمهور در کسوت رئیس هیئت مدیره سیمان تهران تاکید کرده است. این روزنامه در گزارشی با عنوان«پاداش ۸۶۵ میلیون تومانی جهانگیری و هیئت مدیره سیمان تهران + اسناد»نوشت:« در پی انتشار خبری با عنوان «سهم معاون اولی رئیس جمهور از پاداش ۸۶۵ میلیونی سیمان تهران!» روابط عمومی کارخانه سیمان تهران اقدام به ارسال جوابیه نمود. با آنکه خبر مذکور، مربوط به یک تخلف قانونی معاون اول دولت و نیز بهره‌مندی وی از پاداش نجومی بود و کارخانه سیمان تهران در این بین جایگاهی به لحاظ قانونی و حقوقی نداشت، کیهان با استقبال از جوابیه ارسالی، آن را به فال نیک گرفته و فرصتی برای آگاهی بیشتر مردم و ارائه اسناد می‌داند.

سیمان تهران در حالی مدعی شده اسحاق جهانگیری از تیرماه سال ۱۳۹۲ از هیئت مدیره استعفا داده که بر اساس گزارش رسمی این شرکت، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام روز دوشنبه مورخ ۲۳/۴/۱۳۹۳ به ریاست اسحاق جهانگیری برگزار شده است! یعنی وی تا آن تاریخ همچنان رئیس هیئت مدیره سیمان تهران بوده است! این تاریخ یعنی یک سال پس از ادعای استعفای جناب معاون اول! (سند شماره یک)

کیهان علیه معاون اول رئیس جمهور سند رو کرد!/ ادعای صدور رای علیه احمدی نژاد/ واکنش روزنامه دولت به حقوق شهردار تهران

تنها در آن تاریخ بوده که جهانگیری از عضویت در هیئت مدیره کنار کشیده است! این یعنی وی در حالیکه به مدت یک سال معاون اول رئیس‌جمهور بوده، همزمان و برخلاف قانون، به عنوان رئیس در هیئت مدیره شرکت سیمان تهران حضور داشته و از مزایای آن‌، از جمله پاداش نجومی استفاده کرده است! (سند شماره دو) »

کیهان علیه معاون اول رئیس جمهور سند رو کرد!/ ادعای صدور رای علیه احمدی نژاد/ واکنش روزنامه دولت به حقوق شهردار تهران

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: