تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۱۰:۴۱ کد مطلب 114694

ادعای یک سایت حامی دولت یازدهم

هیچ هنرمندی درضیافت افطاری شب گذشته احمدی نژاد حضور نداشته است

پایگاه اطلاع رسانی منسوب به رییس دولت نهم و دهم حاضر به انتشار تصاویر حاضران در این نشست نشد که این رویکرد اساسا با روحیات احمدی نژادی که به مورد توجه قرار گرفتن و در حلقه یاران و دوستداران دیده شدن برای او یک اصل محسوب می‌شود مغایرت دارد.

به گزارش میدان۷۲ محمود احمدی‌نژاد رییس دولت نهم و دهم شب گذشته بر اساس آنچه پایگاه اطلاع رسانی منسوب به او اعلام کرد با جمعی از هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر دیدار کرد.

پایگاه اطلاع رسانی احمدی‌نژاد، درحالی درباره این دیدار و سخنرانی او طی گزارشی ذیل عنوان «جمع زیادی از اهالی فرهنگ و هنر در ضیافت افطار دکتر احمدی‌نژاد شرکت کردند» اطلاع رسانی کرده که تاکنون هیچ گزارش تصویری از آن منتشر نکرده تا مشخص شود کدام یک از هنرمندان و اهالی فرهنگ حاضر شده‌اند پای سخنان او بنشینند.
هنرمندان در دورانی که احمدی‌نژاد ریاست دولت را بر عهده داشت همچون سایر مردم ایران محدودیت‌ها و سختی‌های بسیاری را متحمل شدند.
جنس محرومیت هنرمدان البته همچون بسیاری از مردم بیش از آنکه معیشتی باشد آن هم به دلیل اعمال سیاست‌های غلط اقتصادی و بی‌نظمی و سو مدیریت و از آن مهم‌تر پیش گرفتن رویکرد هیجانی در فضای بین المللی که زمینه ساز اعمال سخت‌ترین و هوشمندانه‌ترین نوع تحریم‌ها علیه ملت ایران شد از جنس محدودیت‌های حرفه‌ای بود.
اگر در دولت حسن روحانی خوانندگان و گروه‌های موسیقی با لغو مجوزهای صادر شده از سوی دولت مواجه شده‌اند در دولت احمدی‌نژاد، این قشر اساسا مجوزی از وزارت ارشاد دولت متبوع دریافت نمی‌کردند که بخواهند با لغو آن روبرو شوند.
بر همین اساس هم در آن دولت ارکس‌تر سمفونیک به تعطیلی کشیده شد چرا که احمدی‌نژاد و دولت او اساسا اعتقادی به هنر و موسیقی نداشتند.
این شرایط برای سایر هنرمندان و اهالی فرهنگ در حوزه‌های مختلف در دوران ۸ ساله دولت عدالت ورز!! هم جاری و ساری بود. از سینما و تئا‌تر گرفته تا نشر و کتاب. بر این اساس در یک کلام به گواه بسیاری از اهالی فرهنگ و هنر می‌توان گفت که فرهنگ و هنر در دولت احمدی‌نژاد تعطیل شد و این تعطیلی ناشی از تفکری بود که بر راس این دولت حاکم بود.
از این رو جالب خواهد بود که بدانیم کدام هنرمندی که آن همه سختی را در ۸ ساله کابوس وار تحمل کرد حاضر می‌شود پای سخنان رییس آن دولت بنشیند.
با این وجود پایگاه اطلاع رسانی منسوب به رییس دولت نهم و دهم حاضر به انتشار تصاویر حاضران در این نشست نشد که این رویکرد اساسا با روحیات احمدی نژادی که به مورد توجه قرار گرفتن و در حلقه یاران و دوستداران دیده شدن برای او یک اصل محسوب می‌شود مغایرت دارد.
مگر آنکه اساسا هنرمندی حضور نداشته که احمدی‌نژاد در حلقه آنان قرار گیرد و عکس یادگاری بگیرد تا برای انتخابات سال ۹۶ از آن استفاده کند.
البته پایگاه اطلاع رسانی دولت نهم و دهم در بخشی از گزارش خود به اسامی برخی از حاضران اشاره کرده و نوشته است: «شخصیت‌های فرهنگی و هنری مانند استاد منتظری، رضا ایرانمنش، احمد نجفی، هوشنگ توکلی، خانم مریم پوریامین و خسرو معتضد سخنان کوتاهی را ایراد کردند.»
این اسامی اما بعید است بتواند به احمدی‌نژاد در انتخابات پیش رو کمکی کنند.
منبع: رویداد۲۴
  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    ظاهرا اینطور به نظر میاد.چون هیچ عکسی منتشر نشده از این دیدار.

  2. مردم :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    تا کور شود هر آن که نتواند دید

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: