تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۵ کد مطلب 114704

این توجیه چه معنایی دارد؟

توجیه رییس‌جمهور: در دولت احمدی‌نژاد، حقوق یک میلیاردی قانونی بود/ آقای روحانی! پس از ۳ سال و لو رفتن حقوق‌ها، یاد آن آیین‌نامه افتادید؟

آیا روحانی نمی توانست همین آیین نامه ای حقوق میلیاردی را نه در صد روز که در هزار روز گذشته اصلاح کند؟!

به گزارش میدان۷۲ صفحه رسمی حسن روحانی رییس جمهور در توییتر، در توجیه ماجرای فیش های نجومی نوشته آن را به گردن دولت قبل انداخته و نوشته است که “طبق آیین‌نامه‌های سال ٩٠، یک مدیر می‌تواند حتی تا یک میلیارد تومان هم دریافتی داشته باشد! که این آیین‌نامه‌ها باید اصلاح شود.”

با فرض اینکه آنچه روحانی گفته کاملا درست است و طبق آیین نامه های دولت احمدی نژاد، یک مدیر حتی می توانست یک میلیارد تومان هم حقوق بگیرد، سوالی که ذهن هر شنونده ای را مشغول می کند این است که چرا آن آیین نامه های ناصواب در طول سه سال گذشته که دولت روحانی بر سر کار بود اصلاح نشده است؟

توجیه رییس‌جمهور: در دولت احمدی‌نژاد، حقوق یک میلیاردی قانونی بود/ آقای روحانی! پس از 3 سال و لو رفتن حقوق‌ها، یاد آن آیین‌نامه افتادید؟

یعنی روحانی و دولت او سه سال صبر کرده و چه بسا برخی مدیرانشان بر اساس همان آیین نامه ها حقوق های آنچنانی گرفته اند و پس از لو رفتن کل ماجرا، به یاد اصلاح آیین نامه دولت سابق افتاده اند؟!

آیا روحانی که پس از سه سال مشخص نشد منظورش از “برنامه صدروزه” چه بوده، نمی توانست دست کم همین آیین نامه ای را که مجوز حقوق میلیاردی در آن گنجانده شده بود، نه در صد روز که در هزار روز گذشته اصلاح کند؟!

منبع:صراط

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ایشان نفر مو دند که اگر یک مدیر طبق ان ایین نا مه ها تا یک میلیارد می تو انست بگیر د پس چرا تا سال ۹۳ نگر فته است و از سال ۹۳ به بعد طبق بخشنا مه جنا ب تو جیه الممالک تا ۵۰% افزایش فو ق العاده شغل مدیران اجرایی شده است !

 2. مریم :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  این موقع؟

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  موضوع فیش های حقوقی فقط برای گم کردن سرخط های دیگر بزرگ شده است ، والابرای خوردن بیت المال هزاران راه مخفی وجود دارد ، تا کسی خودش را با فیش حقوقی تابلو نکند .

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: