تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۰۱:۴۷ کد مطلب 114756

واکنش فرساد به نطق نماینده تهران:

چرا وقت مجلسی را که دقیقه ای ۲۲ میلیون هزینه دارد هدر دادید؟

نطق فاطمه حسینی نماینده اصلاح طلب تهران در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی نشان داد که وی برای پول مردم هیچ ارزشی قائل نیست و برای منافع شخصی خود حاضر است به راحتی از منافع مردم بگذرد.

به گزارش میدان۷۲ علیرضا فرساد در خصوص حواشی دیروز مجلس گفت: نطق فاطمه حسینی نماینده اصلاح طلب تهران در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی نشان داد که وی برای پول مردم هیچ ارزشی قائل نیست و برای منافع شخصی خود حاضر است به راحتی از منافع مردم بگذرد.

فرساد افزود: چرا باید خانم حسینی برای دفاع از خانواده خود و یک مسئله شخصی وقت مجلسی را که دقیقه ای بیست و دو میلیون هزینه دارد را بگیرد؟ مگر این مسئله مرتبط با موضوع جلسه بوده است که ایشان چنین متنی را خواندند؟

وی در ادامه خاطرنشان کرد:خانم حسینی که یک ساعت قبل از قرائت متن شان آن را به رسانه ها داده بودند پس چه دلیلی داشت که از جیب مردم برای دفاع از خانواده شان هزینه کنند.

فعال فرهنگی اجتماعی استان گلستان تصریح کرد: فاطمه حسینی نشان داد که پول مردم برایش هیچ اهمیتی ندارد وگرنه اینگونه وقت مجلس را تلف نمیکرد.

فرساد اظهار امیدواری کرد: خوب است بسیاری اول قوانین داخلی مجلس را مطالعه کنند و بعد به کرسی های سبز بهارستان تکیه بزنند و بدانند باید چه نطقی را در چه زمانی کرد.

منبع :گلستان ما

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

    جناب فرساد بسیار روشن است که فرستادن امثال خانم حسینی به مجلس برای بهره برداری رانت خواران وثروت اندوزان به اصطلاح اصلاح طلب بوده نه خدمت به مردم ومی بایست اظهار تأسف نمود برای فریب خوردگانی که برای پیروزی چنین نمایندگانی سرودست می شکستند.

  2. کشاورز ساده :
    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

    واقعا جای بسی تاسف است که این چنین اشخاصی از چشم تیز بین شورای به اصطلاح نگهبان قصر در میرند ولی یه بدبخت بیچاره ای که برای کارگری در یک مجموعه دولتی تا هفت جدش را هم بررسی میکنند و به این بهانه که پسر عموی پدرت فلان وقت قصد داشت فلان کار رو انجام بده پس شما نمی تونید اینجا کارگری بکنید ولی این خانم با شوهر سرباز فراری و رانت خوارش و پدر سراسر دوز و کلک باز و خودش حتی با سی سال بودنش سی روز کار مدیریتی ندارند اونوقت تایید که می شوند هیچ ملت هم به اعتماد فیلترینگ مناسب شورای به ظاهر نگهبان به ایشان رای می دهند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: