تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۷ کد مطلب 114796

نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی

حسین فریدون باید مورد بازخواست قرار گیرد/دستگاه قضایی به موضوع برادر رییس جمهور ورود کند

معتقدم هر کس در هر جایگاهی از بیت المال سوءاستفاده می‎کند باید مواخذه شود، فرد مهم نیست؛ خواه حسین فریدون باشد یا شخص دیگر. هر کسی که خلاف قانون عمل کرده باید به دستگاه قضا معرفی شده و محاکمه شود؛ از دستگاه قضائی نیز این انتظار می‎رود که تخلف حسین فریدون را پیگیری کند.

به گزارش میدان۷۲ عبدالله حاتمیان نماینده مردم درگز در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج درخصوص اظهارات اخیر رئیس سازمان بازرسی مبنی بر لابی و اصرار حسین فریدون در انتصاب علی صدقی (از صاحبان فیش های نجومی) به عنوان مدیرعامل بانک رفاه تصریح کرد: قطعا باید حسین فریدون باید مورد بازخواست قرار بگیرد.

حاتمیان در توضیح این مطلب عنوان کرد: معتقدم هر کس در هر جایگاهی از بیت المال سوءاستفاده می‎کند باید مواخذه شود، فرد مهم نیست؛ خواه حسین فریدون باشد یا شخص دیگر.

نماینده مردم درگز در مجلس با تاکید بر اینکه قانون برای همه یکسان است، ادامه داد: هر کسی که خلاف قانون عمل کرده باید به دستگاه قضا معرفی شده و محاکمه شود؛ از دستگاه قضائی نیز این انتظار می‎رود که تخلف حسین فریدون را پیگیری کند.

حاتمیان خاطرنشان کرد: باید سیستم‎های نظارتی، امنیتی و قضائی به صورت مداوم نظارت داشته باشند و تمام مسائل را چک کنند تا در چند سال آینده به مشکلات دیگری برنخوریم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: