تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۸ کد مطلب 114916

نعمت احمدی : برخی پرونده های سنگین دولت احمدی نژاد مثل دکل های گمشده را فراموش کرده اند!

نعمت احمد دفاعی تمام قد ازدولت روحانی دارد

به گزارش میدان ۷۲ نعمت احمدی ضمن مقایسه رفتار دولت گذشته و فعلی با فساد، نحوه ی برخورد روحانی با تخلفات را تحسین برانگیز دانست.

این حقوقدان در گفت و گو با  انتخاب گفت: به نظر من، در دولت روحانی تخلف و یا فسادی صورت نگرفته است. در حقیقت، فسادی که در دولت احمدی نژاد با آن مواجه شدیم، به هیچ وجه در دولت فعلی شکل نگرفت.

وی  مدعی  شد: فساد در دولت احمدی نژاد سیستماتیک بود. در انتخاب افراد، اشخاص ناصالحی وارد کار شدند، مثل خاوری، مرتضوی و رحیمی بود که پرونده همگی آنان موجود است. در دولت گذشته پرونده های سنگین مثل پرونده خاوری، رحیمی، دکل های گمشده وجود داشت، ظاهرا برخی اینها را فراموش کرده اند. کدامیک از این پرونده ها در دولت روحانی اتفاق افتاد؟

احمدی تصریح کرد: ماجرای فیش های حقوقی هم که برخی گروه ها آن را در بوق و کرنا کرده اند هم میراث دولت قبل است. با توجه به اقداماتی که دولت نهم و دهم انجام داده اند، اصلا چیزی باقی نگذاشته شده که اصلا اختلاسی بخواهد اتفاق افتد.

این حقوقدان اضافه کرد: احمدی نژاد از روز اول اقداماتی را انجام داد که فضا را برای فساد تسهیل کرد، مثل  انحلال سازمان برنامه و بودجه. اینها مملکت را به صورت هیئتی اداره می کردند. شاید بهتر باشید اینطور بگویم؛ دولت احمدی نژاد به اندازه تمام ادوار تاریخ ایران خسارت به بار آورد.

نعمتی در ادامه تاکید کرد: شما وقتی سازمان برنامه و بودجه نداشته باشید، مشخص نباشد درآمد چقدر است و هزینه کشور چقدر است، خواه یا ناخواه فساد ایجاد می شود. جالب اینجاست که فساد آقایان دولت گذشته به اینجا ختم نمی شود، اینها در دوره ی شهرداری نیز سوابق نه چندان چالبی از خود به یادگار گذاشته اند. وقتی احمدی نژاد شهردار تهران بود، چندین هزار میلیارد پول گم شد و تا امروز کسی سراغش را نگرفته است.

این حقوقدان گفت: احمدی نژاد بر این باور بود اطرافیانش خط قرمز او هستند، ولی روحانی در برابر قانون خط قرمزی ندارد. احمدی نژاد به قانون اهمیت نمی داد و می گفت که من قانون را قبول ندارم. همین موارد و تفکرات باعث این همه فساد شد و ظلم بزرگی به جامعه شد ولی تا به امروز روحانی کدامیک از این تفکرات را از خود بروز داده است؟ او اصلا به خودش اجازه چنین تفکری را نمی دهد و نحوه ی رفتار و برخوردش با تخلفات تحسین برانگیز است و آفرین دارد.

 1. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  دکلها هم توجیب شما پیداشد……

 2. سهیل :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  آفای به اصطلاح حقوقدان،فیشهای(دزدیهای) نجومی که در عصر وجود سازمان مدیریت و برنامه ریزی دکتر! نوبخت انجام شد. لطفا علمتان را فدای تعصبات کور سیاسی نکنید.

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  حلالزاده ها یادشان هست که:
  چطور کاندیداهای احمدی نژاد برای وزارت نفت یکی بعد از دیگری رای نیاوردند و کسانی که توان مبارزه با مافیای نفتی را داشتند کنار زده شدند.
  چطور بچه مهاجرانی دلال دکل شد!
  چطور خاوری را که احمدی نژاد عزل کرده بود با نامه ۲۱۷ نماینده اصولگرا و اصلاح طلب مجلس هفتم ابقا شد.
  چطور مرتضوی به جرم مبارزه با یک کله گنده راشی باران اتهامات بی سند بر سرش بارید.
  چطور رحیمی به خاطر افشای کرسنت به بهانه اتهامی مربوط به ۵ سال قبلتر ناگهان پرونده اش به جریان افتاد!
  چطور همان پولهایی که رحیمی صرفا انتقال دهنده آن بود و ریالی برای خودش بر نداشت در جیب نمایندگان مجلس هفتم حلالا طیبا شد و فکلوه هنیا مریئا گردید.

  آری. حلالزادگی جرم بزرگی است.

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  آقای حقوق دان ۹۵۰ فیش حقوقی می گوید که فساد سیستماتیک در دولت یازدهم بیشتر وجود دارد تا حضور سه نفر در دولت دهم که تنها جرم یک نفر آن هم مربوط به سالها قبل از حضور در دولت اثبات شده است . دوست حقوق دادن در کدام حقوق گفته است که اتهامات اثبات نشده را به افراد وارد کنید و ادعای حقوق دانی هم بکنید شما اگر حقوق دانی برو و اتهامات خود در مورد دولت سابق را اثبات قضایی کن نه در مصاحبه مطبوعاتی و از طریق تکرار ادعاهای سیاسی احزاب و بانده ها و رسانه های مجازی

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  حقوق های نجومی که در زمان احیای سازمان مدیریت به ریاست نوبخت اتفاق افتاده است مهندس

 6. عبدالله ستمدیده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  دکلهای نفتی که چیزی نیست, فرمایشات حمایتی و تاییدی رهبری از دولت دکتر احمدی نژاد را به فراموشی سپرده, حتی تکذیب میکنند. شما خودشو ناراحت نکن. حافظه پنهانتو امتحان کن که در چه وضعیتی قرار داره.

 7. فرشاد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  کافی خطاب به نعمت: همین خری که داریم نعمته

 8. جعفر :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  دکل را که خودتون پیگیری کردید رسیدید به پسر زینت الوزرا دولت اصلاحات و بی خیال شدید مطمئن باش جناب احمدی هر فسادی را دنبال کنید بر می گرده به اصلاح طلبان

 9. حسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  اهای عمو نعمت چه خبر از عمو صفدر !!!!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: