تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۱ کد مطلب 114945

نامه مهندس بقایی به اسحاق جهانگیری

زمان دقیق جبران و عودت پاداش دریافتی مذکور به بیت المال را اعلام فرمائید

بمنظور تحقق منویات معظم له و خواست آحاد جامعه ، زمان دقیق جبران و عودت پاداش دریافتی مذکور به بیت المال را اعلام فرمائید. بدیهی است پیشگامی شما در این اقدام خداپسندانه منشاء اثرات مثبت در سطح جامعه و بازسازی اعتبار دولت آنهم در شرایطی که حضرتعالی مروج انصراف مردم از دریافت یارانه ۴۵ هزار تومانی بودید خواهد شد. با آرزوی سلامتی و موفقیت برای جنابعالی.

به گزارش میدان۷۲ مهندس حمید بقایی معاون اجرایی دولت دهم و معاون پشتیبانی دفتر دکتر احمدی نژاد با ارسال نامه ای به اسحاق جهانگیری به وی توصیه کرده است در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب و با هدف بازسازی اعتماد عمومی، پاداش نجومی دریافت شده از سیمان تهران را هرچه سریعتر به بیت المال بازگردانید.

متن نامه مهندس بقایی در ادامه آمده است:

بسمه تعالی
جناب آقای اسحاق جهانگیری
معاون اول محترم رئیس جمهور دولت یازدهم
باسلام
احتراما نظر به انتشار خبر پاداش دریافتی توسط جنابعالی بعنوان رئیس هیات مدیره غیر موظف کارخانه سیمان تهران طی سالهای ۱۳۸۹ لغایت ۱۳۹۲ ( سال اول دولت یازدهم ) در برخی رسانه ها و پیرو فرمایشات مدبرانه مقام معظم رهبری در خطبه های نماز عید سعید فطر  مبنی بر اینکه ” چنین برداشت های نامشروعی از بیت المال ، گناه و خیانت به آرمانهای انقلاب اسلامی است ، مسئله عزل و برکناری و بازگرداندن اموال به بیت‌المال باید در دستور کار مسئولان باشد ، زیرا افکار عمومی نسبت به این موضوع حساس است و اگر پیگیری لازم نشود ، از اعتماد مردم به نظام اسلامی کاسته خواهد شد.” لطفا بمنظور تحقق منویات معظم له و خواست آحاد جامعه ، زمان دقیق جبران و عودت پاداش دریافتی مذکور به بیت المال را اعلام فرمائید. بدیهی است پیشگامی شما در این اقدام خداپسندانه منشاء اثرات مثبت در سطح جامعه و بازسازی اعتبار دولت آنهم در شرایطی که حضرتعالی مروج انصراف مردم از دریافت یارانه ۴۵ هزار تومانی بودید خواهد شد. با آرزوی سلامتی و موفقیت برای جنابعالی.

حمید بقایی

  1. داود رضالو :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    باسلام از پایگاه خبری مهرصبا دیدن نماید . باتشکر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: