تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۷ کد مطلب 114994

حیدرپور:نامزدی احمدی نژاد به ضرر مملکت و نظام است

اصولگرایان سال آینده فقط برای گفتن حرف های شان پا به میدان رقابت نمی گذارند.

به گزارش میدان ۷۲ عوض حیدرپور در گفتگو با کانال مثلث آنلاین درباره برنامه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ گفت: تا رقابت سیاسی سال آینده زمان زیادی باقی است و هر گروه متناسب با سلیقه ای که دارد فردی را معرفی می کند بر همین اساس تاکنون افراد مختلفی به عنوان نامزد جریان اصولگرا در انتخابات سال آینده پیشنهاد شده اند که به نظر می رسد در نهایت سلایق مختلف اصولگرا بر روی حمایت از نامزدی واحد به اجماع و جمع بندی برسند.
وی حضور اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ را حداکثری خواند و افزود: علی القاعده اصولگرایان سال آینده فقط برای گفتن حرف های شان پا به میدان رقابت نمی گذارند بلکه می آیند تا فردی اصولگرا در جایگاه ریاست قوه مجریه قرار گیرد.
این فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: با وجود مشکلات اقشار مختلف جامعه، هنوز دکتر روحانی در خط مقدم اقبال عمومی قرار دارد، ضمن آنکه بخش وسیعی از جامعه نیز او را اصولگرا و پیرو خط ولایت فقیه، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران می دانند. دکتر روحانی سال ها نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی و عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز بود بر همین اساس بخشی از اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری از او حمایت خواهند کرد.
وی درباره تحرکات انتخاباتی محمود احمدی نژاد ادامه داد: توصیه می کنم وارد انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ نشود چون نه به صلاح نظام، نه صلاح خود اوست که چنین اقدامی انجام دهد. بحث روی تأیید یا عدم تأیید صلاحیت شدن نیست بلکه رفتار و عملکرد او متناسب با زمان حال و ریاست جمهوری نیست.
حیدرپور نامزد شدن احمدی نژاد برای ریاست جمهوری را به ضرر کشور، ملت، نظام و شخص او خواند و تصریح کرد: احمدی نژاد ویژگی هایی دارد که می تواند با ورود به میدان برای خود شانس پیروزی بتراشد اما اقداماتش آرامش و آرایش سیاسی کشور را به هم می ریزد.

  1. سید :
    آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 0

    فقط احمدی نژاد دلاور میتواند کشور را از بحران فعلی وناکارآمدی کلید نجات دهد

  2. علی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    حرف دلمو زدی برادر عزیزم.البته آقای احمدی نژاد باید به دور جنجال بیاید بهتر است چون اگر بخواهد مثل سابق باشد مخالفینی زیادی خواهد داشت واگر هم کاری خواسته باشد انجام دهد نمی گذارند فعالیت کند.من ماندم چه کسی می خواهد مشکلات کشور را حل کند از جمله بیکاری ازدواج رشد علمی و…شایدم کسی غیر از احمدی نژاد وروحانی باشد،نمی دانم زمان می برد تا معلوم شود در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.انشاءالله امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف هر چه زودتر ظهور کنند…

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: