تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۴:۳۳ کد مطلب 114998

احمدی نژاد می گوید «بیایم با مشایی می آیم»

باید در انتخابات ریاست جمهوری ریسک کرد و حتما باید کسی حمایت شود که بیشترین شانس پیروزی را دارد اما احمدی نژاد می گوید “بیایم با مشایی می آیم” که اشکال اصلی همین جاست. از این رو بعید است اجماعی در جریان اصولگرا برای حمایت از احمدی نژاد اتفاق بیفتد.

به گزارش میدان ۷۲  احمد سالک کاشانی در گفتگو با مثلث آنلاین درباره برنامه اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: هنوز صحبت درباره این موضوع زود است چون محافل اصولگرایی هنوز وارد بحث نشدند تا مشخص شود با یک یا چند نامزد به میدان رقابت سیاسی سال ۹۶ پا می گذارند.

وی افزود: البته معتقدم شرایط پیش رو و چالش های امسال این ضرورت را ایجاب می کند که اگر جریان اصولگرا قرار به حضور دارد حتما با یک نامزد واحد جامع الشرایط وارد انتخابات ریاست جمهوری شود، رعایت این اصل عقلانی براساس تجربه و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی حائز اهمیت است.
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تهران درباره مطرح شدن نام شخصیت های مختلف جریان اصولگرا برای نامزدی در رقابت سیاسی سال ۹۶ اظهار کرد: جریان اصولگرا یک حزب فراگیر نیست که همچون تشکیلاتی منسجم تصمیم بگیرد و مانع از کثرت و تعدد نامزد در انتخابات ریاست جمهوری شود.
وی درباره آثار مدیریت نشدن فضای اردوگاه اصولگرایان در طرح نام های مختلف برای ریاست جمهوری افزود: الان چون حزب قدرتمندی در جریان اصولگرا وجود ندارد افراد و جریانات مختلف شخصیت های متعددی را مطرح می کنند که البته هر کدام آنها وارد میدان شوند خارج کردن شان سخت است و همین مسئله رسیدن به نامزد واحد را دشوار می کند. هر چند که هنوز استراتژی قطعی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری مشخص نیست یعنی معلوم نیست با یک نامزد یا چند نامزد می آیند.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره نگاه اصولگرایان به تحرکات انتخاباتی محمود احمدی نژاد تأکید کرد: شورای نگهبان درباره احمدی نژاد تصمیم می گیرد. گرچه نباید در انتخابات ریاست جمهوری ریسک کرد و حتما باید کسی حمایت شود که بیشترین شانس پیروزی را دارد اما احمدی نژاد می گوید “بیایم با مشایی می آیم” که اشکال اصلی همین جاست. از این رو بعید است اجماعی در جریان اصولگرا برای حمایت از احمدی نژاد اتفاق بیفتد.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 10

  احمدی نژاد با این همه لجبازی حسابی مذهبی ها را منزوی کرد

  • مریم :
   آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 0

   این لجبازی نیست عزیزم این حمایت از مظلوم است

  • ناشناس :
   آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

   اگر منظورتون از مذهبی ها افراد داعش مسلک و روحانیت متحجر که خون به دل امام کرده بودند است
   این از افتخارات دکتر است
   البته این جماعت به ظاهر مذهبی فقط از اسلام ریش و چادر را درک میکنند
   وگرنه اخلاق اسلامی و تقوا و شرف و غیرت را نمیفهمند

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 8

  ما حامیان احمدی نژاد در شهرستان ها ، مخالف حضور مشایی هستیم.
  به دکتر بگویید با حضور مشایی در کنار شما نیمی از هواداران انقلابی شما سرخورده و مردد میشوند.
  حتی اگر مشایی بهترین انسان کره زمین هم باشد اما چون باعث ایجاد اختالاف در بین نیروهای انقلابی می شود باید در کنار دکتر نباشد و به توصیه آقا عمل کنند.
  به صلاح نیست که منافع کشور و امید مستضعفان کشور را فدای یک نفر بکنند حتی اگر او بهترین فرد باشد.

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  اگر احمد ی نژ اد بیا ید مستقل خو اهد امد و خو د را مدیو ن هیچ گر و هی نخو اهد کرد جز مردم چو ن فر دا این ها اد عای سهم و سهم خو اهی خو اهند نمو د و از طرفی می گو یند ما بو دیم که ایشان را رییس جمهو ر کردیم و اگر حما یت ما نبو د نمی شد

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 7

  اسم مشایی بیاید ریزش عظیم در آرای احمدی نژاد شاهد خواهیم بود

 5. بهمن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 1

  اقای مشایی تا انجا که ما خبر داریم انسان بدی نیست چون هیچ پروندهای دراین دولت که استاد انگ زدن است رو نشده است .جناب دکتر ولی بهتر است به فرموده رهبری عمل کنید تا بین طرفداران شما دودستگی پیش نیاید ویا در انتخابات شرکت نکنید که خدای نکرده رای کم بیاورید .راه علاج روشنگری مردم از واقعیت ها است حتی اگر از خود نیز انتقاد کنید .واگر جایی ایرادی بوده قبول کنید .

 6. یک طلبه :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  مطمئن باشید اگر قرار بود احمدی نژاد با مشایی بیاید حتما این روزها مشایی کنار او بود ولی به گفته خود مشایی با توصیه رهبری مشایی از احمدی نژاد فاصله گرفته است و هیچ گونه سخنی نمی گوید تا برداشت سیاسی نشود.

 7. سلیمانی (یارانه بگیر) :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  آمدن احمدی نژاد عزیز در کنار مهندس مشایی این شایعه اختلاف و دوگانگی ظاهری آن دو را در بین مردم برای همیشه از بین خواهد برد وبدنه اجتماعی حامیان ایشان با قاطعیت به او با هر شرایطی رای خواهند داد وموضوع دفاع دکتر از مشایی در واع دفاع از مظلومیت ایشان است واین کمترین حقی است که دکتر باید روی آن پافشاری کند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: