تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۰۷:۵۹ کد مطلب 115049

مگر می شود به دنبال اسلام باشیم و از جبهه کفر یاری طلبیم؟

مگر می شود با دلاورمردیها و رشادتهای ملت غیور این سرزمین در طول ۸ سال آشنا بود و دل به اصطلاح کدخدا سپرد، شیطان بزرگی که از ابتدای شروع انقلاب توطئه‌های بزرگی را علیه ملت ایران به وجود آورد.

باشگاه مخاطبان/حسین ترابی:انقلاب سیاسی ملت عزیز ایران به رهبری حضرت امام (ره) تمام معادلات نظام مادی را به هم ریخت.
استکبار جهانی به همراه وابستگان داخلی اش سعی نمودند در ابتدا انقلاب را در نطفه خفه نمایند لذا از یک طرف شورش های داخلی را ایجاد نمودند و از طرف دیگر توسط صدام جنگ نیابتی بین المللی علیه نظام اسلامی برپا نمودند.
منافقین کوردل شروع به ترور و قلع و قمع کردن نخبگان و تئوریسین های انقلاب نمودند. شاید به نظر حقیر دشمن در رسیدن به اهداف خود تا حدودی موفق بود. چه کسی می تواند شهادت آیت الله بهشتی، آیت الله مطهری، آیت الله دستغیب، آیت‌الله طالقانی و هزاران شهدای ترور را در به انحراف کشاندن انقلاب نادیده بگیرد. آیا اگر این شهدای عزیز زنده بودند، عده ای می توانستند خود را انقلابی جا زده و ضد انقلابی عمل کنند؟
در مرزها و نقاط مختلف کشور نظام سلطه به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار و بجاماندگان رژیم پهلوی شروع به ایجاد تفرقه بین مردم و مبارزه با نظام نوپای اسلامی نمود، دشمن هر روز در نقطه ای از این سرزمین غائله ای ایجاد می کرد، یکروز در کردستان، یکروز در بلوچستان، یک روز در خوزستان، یکروز در آذربایجان و …..

ملت عزیز ایران به رهبری حضرت امام (ره) این غائله ها را توسط اهالی و مردم غیور همان مناطق جمع نمود و سیلی محکمی به نظام سلطه با اتحاد و همدلی خود زد.
یادمان نرود هشت سال جنگ تحمیلی که بر ملت عزیز ایران تحمیل شد، توسط این مردم و مخصوصا مستضعفین این جامعه، نظام سلطه را به خاک مذلت کشاند.
شاید بسیاری از کسانی که در حال حاضر مسولیت های کلیدی این نظام را در اختیار دارند، اصلا با معنای جبهه، جنگ و شهادت آشنایی نداشته باشند.
مگر می شود با دلاورمردیها و رشادتهای ملت غیور این سرزمین در طول ۸ سال آشنا بود و دل به اصطلاح کدخدا سپرد، شیطان بزرگی که از ابتدای شروع انقلاب توطئه‌های بزرگی را علیه ملت ایران به وجود آورد.
مگر می شود با فرهنگ شهادت و اسلام آشنا بود و با غرق شدن در نظام مادی و در آغوش گرفتن سلطه گران و مستکبرین عالم اینگونه به دنبال خواری و مذلت کشاندن نظام اسلامی بود؟
مگر می شود به دنبال نظام اسلامی باشیم ولی جهت تامین نیازهایمان دست به دامن نظام سلطه شویم؟
مگر می شود به دنبال اسلام باشیم و از جبهه کفر یاری طلبیم؟
انقلاب ما با نظام مادی اختلاف ایدوئولوژیک و اساسی دارد و هرگز نمی تواند با آن کنار بیاید مگر یا ما دست از ارزشها و اسلام برداریم و یا دشمن به سوی یکتاپرستی روی بیاورد که این نشدنی است. مگر میشود پیغمبر اسلام (ص) و شیطان یکجا جمع شوند؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: