تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۵ کد مطلب 115065

دلیل استعفای پدر شما و معاونینش از صندوق توسعه ملی چه بود؟

سوالاتی که شما در این نامه کردید چقدر جالب است که شبیه سوالات نیروهای انقلابی و ارزشی است که در واقع در ورای این تهمت های سنگین برخی به دولت نهم و دهم چه چیزی نهفته است؟

شما که مردم را به آیه ۱۵ سوره نور مراجعه میدهید چرا خودتان و دوستان سیاسی تان به خاطر اغراض سیاسی و ده ها مسئله دیگر دولت نهم و دهم را بدون هیچ دلیل و مدرکی متهم به فساد و صدها مورد کذب دیگر میکردید و هنوز هم میکنید؟

به گزارش میدان۷۲ بنا بر این گزارش علیرضا فرساد یکی از فعالان سیاسی طی نامه ای در واکنش به اظهارات خانم سیده فاطمه حسینی مطالبی را عنوان نمودند که در ادامه آن می پردازیم .

بسمه تعالی
سرکار خانم سیده فاطمه حسینی
نماینده محترم مردم تهران,ری و شمیرانات
سلام علیکم
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در این ماه مبارک و سراسر رحمت.نامه ای که شما برای مردم ایران نگارش کردید از چند جهت مورد نقد است؛زیرا بیان این مطالب و سخنان را باید کسی بگوید که آن شاخصه های اخلاقی را که به آن متذکر شدید دارا باشد.نقد اول به نامه شما این است که چه خوب بود که در رابطه با پدر هم مقداری سخن میگفتید و ماجرای موضعی در رابطه با ماجرای حقوق های نجومی میگرفتید زیرا شما قسم یاد کرده اید که از حق مردم دفاع کنید,حال ممکن از ضایع کننده حق مردم گاهی یک بیگانه باشد و گاهی پدر,برادر یا هر شخص دیگری.فلذا شما وظیفه داشتید که در رابطه با حقوق های نجومی نیز موضعی داشته باشید.
اما اینجانب مطالب همه رسانه ها در رابطه با صرافی شما و همسر محترمتان را خوانده و هیچ جا ندیدم که به شما تهمتی زده شده باشد؛ولی بسیار جالب است که چطور مدعی شدید که رسانه ها به شما تهمت زده اند؟ وظیفه رسانه اطلاع رسانی است و آنها نیز بنا به گفته معاون اول رییس جمهور که در سال تاسیس صرافی شما چند صرافی بیشترین نقش را در تلاطم بازار ارز داشتند وظیفه ای را گردن خود احساس کردند که باید اطلاع رسانی شود برخی افراد با نفوذ نیز در این سالها صرافی هایی را افتتاح کرده اند.ضرب المثلی داریم که میگوید (طلا که پاک است چه منتش به خاک است) حال با اینکه رسانه ای به شما تهمتی نزده است و تنها اطلاع رسانی کرده است که شما صرافی داشته اید علت این مقدار ناراحتی شما عجیب است.
اما شما که مردم را به آیه ۱۵ سوره نور مراجعه میدهید چرا خودتان و دوستان سیاسی تان به خاطر اغراض سیاسی و ده ها مسئله دیگر دولت نهم و دهم را بدون هیچ دلیل و مدرکی متهم به فساد و صدها مورد کذب دیگر میکردید و هنوز هم میکنید.همان دولتی که مقام معظم رهبری در وصف آن فرمودند: هشت سال کار کردید، تلاش کردید، کارهای خوبی انجام گرفت، تحمل زحمات کار شبانه‌روزی را شماها نشان دادید؛ یعنی دیده شد، احساس شد، همه فهمیدند که رئیس جمهور محترم و همکارانشان در دولت حجم کارشان بسیار بالا و پرشتاب نسبت به همه‌ی دوره‌های دیگر بود و هست. حجم کار بالا و تلاش خستگی‌ناپذیر و اعراض از آسایشها و آسودگی‌ها و امتیازاتی که معمولاً مسئولان کشورها در دنیا دارند؛ استراحت میکنند، تفریح میروند، امتیاز میگیرند؛ اینها را نخواستن، ندیدن، طلب نکردن، امتیاز بزرگی است که این دولت بحمدالله از این امتیاز برخوردار بود.
شاید شما و دوستانتان در جریان اصلاحات این سخنان رهبری را نشنیدید که هر روز این دولت خدمتگذار را مورد هجمه قرار میدهید.پس به شما توصیه میکنیم که به غیر از نگاه به آیه ۱۵ سوره نور مقداری در آن تفکر کنید.
سوالاتی که شما در این نامه کردید چقدر جالب است که شبیه سوالات نیروهای انقلابی و ارزشی است که در واقع در ورای این تهمت های سنگین برخی به دولت نهم و دهم چه چیزی نهفته است؟
از همه جالب تر در نامه شما این بود که نشر مطالب را به گردن بازندگان انتخابات هفتم اسفند انداختید.شما چطور از تهمتی که اصلا در کار نبوده ناراحتید اما به راحتی به سایرین تهمت میزنید؟ در انتخابات هفتم اسفند جناب آقایان(ولایتی,جلیلی,قالیباف,رضایی,غرضی)نتوانستند خود را به پاستور برسانند شما به خودی خود این عزیزان را مورد اتهام قرار دادید.گمان میکنم زیر سوال بردن دلسوزان نظام و اتهام به آنها همیشه در دستور کار جریانی بوده است که شورای نگهبان, صدا و سیما و بسیاری از شخصیت های خدوم را ضربه میزند.
در آخر اگر قرار است دوباره نامه ای را نگارش کنید حتما در آن بنویسید که دلیل استعفای پدر شما و معاونینش از صندوق توسعه ملی چه بود.امید است که نمایندگان ملت و شمایی که میگویید بر قسمی که یاد کرده اید هستید با کسانی که حقوق های نجومی دریافت کرده اند برخورد نمایید زیرا آنها حق کارگرانی که خورده اند که یک خانواده ۷ نفره را با ۸۰۰ هزار تومان در ماه اداره میکنند,حق دستان پینه بسته کارگری را خورده اند که با حقوقی زیر ۵۰۰ هزار تومان یک خانواده را مدیریت میکند.امیدواریم همانند مولایمان امیر المونین مسائلی که مربوط به بیت المال میشود حتی با نزدیک ترین افراد و برادر خود نیز تعارف نداشته باشیم و با متخلفین برخورد جدی و قاطع کنیم تا اعتماد مردم به نظام کاهش نیابد.
با تشکر
علیرضا فرساد
منبع:اخباررشت

  1. عبدالله ستمدیده :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    به دلیل ۱۷۰میلیارد بدهی خانوادگی, سازمان بازرسی اعلام کرده.

  2. علی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    با سلام باید به تفکر استعداد وشجاعت وصلابت جناب فریاد افرین گفت درودبشما

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: