تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۶ کد مطلب 115097

بازی رایانه‌ای «شتاب در شهر ۲» بزودی رونمایی میشود

هواداران بازی‌های رایانه‌ای با استقبال گسترده از نظرسنجی رونمایی از بازی‌های ایرانی، علاقمندی خود را برای برگزاری رونمایی از بازی «شتاب در شهر ۲» به نمایش گذاشتند.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بیش از ۷۰۰۰ نفر در این نظرسنجی شرکت کردند که نشان از اهمیت بازی‌های ایرانی در بین مخاطبان داخلی است.
براساس آمار دریافت شده بازی شتاب در شهر ۲، با دریافت ۵۳۵۴ رای در جایگاه نخست قرار گرفت و آیین رونمایی از این بازی به‌زودی و اواخر تیر ماه برگزار خواهد شد.
بازی‌های رایانه‌ای «قتل در کوچه‌های تهران ۲» و «پلیس بزرگراه» نیز به ترتیب با ۱۷۳۵ و ۱۲۵ رای در جایگاه‌های دوم و سوم این نظرسنجی قرار گرفتند.
بازی «شتاب در شهر ۲» دنباله‌ای برای یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های ایرانی در سبک اتومبیل‌رانی است و شرکت «آروین تک» برای ساخت این عنوان بیش از چهار سال زمان صرف کرده است.

……………………………
بیش از هفت هزار نفر در نظرسنجی رونمایی از بازی‌های رایانه‌ای شرکت کردند
بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در راستای جریان‌سازی و حمایت از بازی‌های ایرانی، هر ماه از یک بازی ایرانی رونمایی میکند که این بازی‌ها از سوی هواداران و کاملا شفاف انتخاب میشود.
تمام بازی‌سازان سراسر کشور میتوانند بازی‌های خود را در روند رونمایی از بازی شرکت دهند و در نهایت هواداران بازی‌ها تصمیم بگیرند که از کدام بازی رونمایی شود.
برای تیر ماه سه بازی ایرانی «شتاب در شهر ۲»، «قتل در کوچه‌های تهران ۲» و «پلیس بزرگراه» در روند رونمایی شرکت کردند. نظرسنجی انتخاب یکی از این بازی‌ها از هفته گذشته در سایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای قرار گرفت که با استقبال غیر قابل انتظار روبه‌رو شد.
پس از پایان نظرسنجی در روز جمعه ۱۸ تیر ماه، استقبال گسترده هواداران منجر به ثبت ۷۲۱۳ رای شد که در نهایت بازی «شتاب در شهر ۲» بیش‌ترین رای را کسب کرد.
لازم به ذکر است برای حصول اطمینان از صحت آرا، طی بررسی انجام شده توسط تیم فنی تنها ۶ درصد از آرای دریافت شده با IP خارج از کشور ثبت شده و ۹۴ درصد آرا توسط IP های ایرانی ثبت شده است.

 

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: