تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۹ کد مطلب 115134

شبکه من و تو” دست “سایت هاشمی” را رو کرد

سایت رسمی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خبری را منتشر کرده که صفحه اینستاگرام منتسب به آقای هاشمی رفسنجانی هیچ ارتباطی با وی ندارد و توسط شخص دیگری اداره می شود.مجری شبکه من و تو سوالی مطرح کرده و از دست اندرکاران سایت هاشمی می پرسد: اینستاگرام در ایران ممنوع که نیست، پس چه اصراری دارید تا بگویید هاشمی هیچ صفحه رسمی اینستاگرامی ندارد!؟

به گزارش میدان۷۲ ؛ اینستاگرام منتسب به آقای هاشمی رفسنجانی هیچ ارتباطی با وی ندارد و توسط شخص دیگری اداره می شود.
شبکه من و تو نیز در مورد صحت و سقم این خبر و تکذیب انتساب صفحه اینستاگرام منتسب به هاشمی به وی در سایت اکبر هاشمی تحقیقی را به عمل آورده که به نتایج جالبی دست پیدا کرده است.

مجری شبکه من و تو می گوید: دیروز سایت آقای رفسنجانی خبری را منتشر کرده مبنی بر اینکه یک سری از خبرهایی که در صفحات اینستاگرام منتسب به آقای رفسنجانی منتشر می شوند ربطی به وی ندارند و هاشمی رفسنجانی صفحه رسمی در اینستاگرام ندارد.

شبکه من و تو اضافه می کند: این موضوع اصلا درست نیست و با پیگیری های ما مشخص شد که اولا: سایت آقای هاشمی در یک سری از اخبارشان لینک اینستاگرامی را که مورد بحث است قرار داده اند و ثانیا: بعد از ردگیری های ما مشخص شده که ایمیلی که با آن صفحه اینستاگرام منتسب به آقای هاشمی [که البته از طرف سایت ایشان تکذیب شده] ساخته شده است دقیقا همان ایمیلی است که در وبسایت آقای هاشمی رفسنجانی به عنوان ایمیل رسمی این سایت شناخته می شود.

در آخر نیز مجری شبکه من و تو سوالی مطرح کرده و از دست اندرکاران سایت هاشمی می پرسد: اینستاگرام در ایران ممنوع که نیست، پس چه اصراری دارید تا بگویید هاشمی هیچ صفحه رسمی اینستاگرامی ندارد!؟

منبع: جام

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    خونتون کجاست که پارازیت نداره؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: