تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۳ کد مطلب 115192

ابطحی در تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس:

عراقچی می‌گوید آب سنگین را به آمریکا فروخته‌ایم اما صالحی می‌گوید اصلا معامله‌ای نشده/کدام یک را باور کنیم؟

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس گفت: آقای عراقچی می‌گوید آب سنگین را به آمریکا فروخته‌ایم اما آقای صالحی می‌گوید اصلا معامله‌ای نشده است؛ حرف کدام را باور کنیم؟ گویا بحث حقوق‌های نجومی این مسئله را تحت‌الشعاع قرار داده است.

به گزارش میدان۷۲ محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۲۲ تیر) در صحن علنی مجلس در تذکری شفاهی ناظر به ماده ۱۰۴ آیین‌نامه‌ داخلی مجلس با اشاره به لزوم انتشار دستور جلسه علنی ۴۸ ساعت قبل از آغاز صحن گفت: آنچه در دستور جلسه منتشر شده با آنچه در تابلوی صحن است و عزیزان می‌خوانند منافات دارد و هیات‌رئیسه باید در این زمینه دقت کند.

وی در بخش دیگری از تذکر خود با اشاره به سخنان عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌آی مبنی بر فروخته شدن آب سنگین ایران به آمریکا و گرفتن پول آن اظهار داشت: این در حالی است که آقای صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی می‌گویند چون آن دو میلیارد را آمریکایی‌ها بلوکه کردند اصلا معامله‌ای صورت نگرفت؛ حال آیا آقای صالحی درست می‌گوید یا آقای عراقچی؟

ابطحی در ادامه گفت: فکر می‌ کنم بحث حقوق‌های نجومی مسائلی از قبیل فروش آب سنگین ایران به آمریکا و موضوع IPC و قراردادهای نقدی را تحت‌الشعاع قرار داده است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی ضمن تقاضا از نمایندگان مجلس بابت هوشیار بودن در این زمینه از هیات‌رئیسه مجلس خواست تذکرات لازم را در اینباره بدهند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: