تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۴ کد مطلب 115238

نماینده سابق تهران در مجلس:

رای جلیلی نیز از روحانی بیشتر است

مهدی هاشمی معتقد است که اصولگرایان باید هرچه سریعتر به وحدت برسند و اشکالات و ایراداتی که وجود دارد را رفع کنند. افراد مختلفی وجود دارند، حتی آقای قالیباف و جلیلی که ۴میلیون رای داشت نیز از روحانی بیشتر رای خواهند داشت.تمامی گزینه‌های اصولگرایان توان رویارویی با روحانی را دارند و در قبال حسن روحانی از رای بالاتری برخوردارند.

به گزارش میدان۷۲ سیدمهدی هاشمی نماینده مجلس نهم درخصوص وضعیت وحدت اصولگرایان برای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: معتقدم به هرحال این مهم باید صورت بگیرد، اما متاسفانه این روند؛ روند کندی است و به نظر می‌رسد که باید با سرعت و دقت بیشتری انجام بگیرد.

وی ادامه داد: در مورد گزینه‌ها برای کاندیداتوری اطلاعات دقیقی ندارم، همان مسیری که برای انتخابات مجلس در پیش گرفته شد ادامه دارد ولی باید بر روی آن بازنگری و رفع اشکال صورت بگیرد.

هاشمی با بیان اینکه بسیاری از کاندیداهای اصولگرا از روحانی قوی‌تر هستند، تصریح کرد: حسن روحانی به دلیل عملکردی که داشته است دیگر آن اقبال و رای را که در سال ۹۲ داشت را ندارد و شاهد کاهش آرا است.

نماینده سابق مجلس گفت: آمریکا و اروپا به تعهداتشان در قبال ایران عمل نکردند. تورم و رکود بر کشور حاکم است، پس از گذشت سه سال فیشهای نجومی آشکار شده است، دولت چه دفاعی از خود دارد. برخی به ناحق حقوق میلیونی دریافت میکنند و اکنون مدعی و طلبکارانه رفتار میکنند و برخی دیگر از آنها استعفا می‌دهند.

این فعال سیاسی در خصوص گزینه‌های اصولگرایان برای انتخابات ۹۶،گفت: افراد مختلفی وجود دارند، حتی آقای قالیباف و جلیلی که ۴میلیون رای داشت نیز از روحانی بیشتر رای خواهند داشت.تمامی گزینه‌های اصولگرایان توان رویارویی با روحانی را دارند و در قبال حسن روحانی از رای بالاتری برخوردارند.

هاشمی افزود: معتقد بودم آقای روحانی با آن سابقه و تجربه بسیاری که داشتند بتوانند عملکرد بهتری داشته باشند.اگر بنا بود به ایشان نمره‌ای بدهم زمان قبل از انتخابات نمره بالاتری می‌دادم اما اکنون وی نمره قبولی را کسب نکردند.

وی با بیان اینکه نمیتوان روحانی و احمدی‌نژاد را با یکدیگر مقایسه کرد، خاطر نشان کرد:  هر دوی آنها مشکلات و ضعف‌ها و البته ویژگی‌های را هم داشته‌اند اما معتقدم روحانی نتوانست از فرصتهایی که داشت به خوبی استفاده کند و رئیس جمهور یک دوره‌ای خواهد بود.

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    مردم از اصلاح طلب اصولگرا کارگزار وکلید سازمتنفرند .احمدی نژادعدالتخواه محبوب مردم می باشد از این خواب مصنوعی بیدار شوید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: