تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۹:۴۱ کد مطلب 115281

اظهارات عجیب معاون رئیس جمهور در تبریز؛

برجام مانع حمله فرانسه به ایران شد!/ به خاطر توافق هسته‌ای گردشگران زیادی به کشور ‌آمدند

سلطانی فر گفت: برجام امنیت را تضمین کرد و مانع حمله فرانسه و سایر کشورها به ایران شد.

 به گزارش میدان ۷۲ مسعود سلطانی‌فر در مراسم بهره‌برداری از هتل لاله پارک تبریز با بیان اینکه در بخش گردشگری هر هفته یک کمپانی به کشور می‌آید، اظهار داشت: آینده ایران روشن است و مسیر رشد و توسعه را با قوت پیش خواهد رفت، ما شرایطی را فراهم خواهیم کرد که رفاه مردم تامین شود.

وی ادامه داد: باید به گونه‌ای عمل کنیم که در مسیر رشد و توسعه نقش موثر داشته باشیم، هتل لاله پارک ۱۵۹ امین هتل ۴ و ۵ ستاره کشور است.

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران با اعلام اینکه در زمان آغاز دولت تدبیر و امید هزار و ۱۰۰ هتل داشتیم، عنوان کرد: از این میزان فقط ۱۲۵ هتل ۴ و ۵ ستاره بود و ما در ۳ سال گذشته ۳۴ هتل ۴ و ۵ ستاره احداث کرده‌ایم.

وی بیان داشت: یک هزار و ۷۵۰ پروژه در دست اقدامی داریم که ۸۲۰ عدد از این آمار هتل و هتل آپارتمان است؛ همچنین  ساخت ۱۷۰ واحد هتل ۴ و ۵ ستاره در دست اقدام می‌باشد.

سلطانی‌فر افزایش خدمات سرویس دهی را ضروری دانست و ابراز کرد: در راستای تحقق این امر با هتل داران خارجی علی الخصوص گروهی از هتل داران اشتاین آلمان توافق کرده ایم.

وی اذعان داشت: این فضای تبریز نعمت بزرگی می‌باشد و تفاهمی که بین مسئولین استان وجود دارد یکی از مهمترین زیر ساخت های آذربایجان‌شرقی است؛ اگر با سرعت زیاد در حال پیشرفت هستیم به خاطر همدلی مسئولین استانی است و این همدلی زیرساخت‌ها را تحکیم می‌کند.

معاون رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود به مذاکرات ایران و ۱+۵ اشاره کرد و یادآور شد: مذاکرات پیچیده و نابرابری را پشت سرگذاشتیم چراکه آنان بالای ۵۰۰ نفر مذاکر کننده داشتند و تیم ما ۴۰ نفره بود.

وی افزود: معظل بزرگ ناامنی در سایه‌ی اقدامات دولت تدبیر و امید ریشه کن شد و امروز اگر گردشگران زیادی می خواهند از جاذبه های گردشگران ایران استفاده کنند به خاطر توافقی است که به امضاء رسید.

سلطانی‌فر با اشاره به سفر رئیس جمهور به فرانسه، خاطرنشان کرد:  اولاند به آقای روحانی گفته بود که برای حمله به ایران اتفاق نظر داشتیم و اختلاف ما فقط در زمان حمله بود؛ در واقع برجام امنیت ایران را تضمین کرد و مانع بروز جنگ شد.

منبع : اناج

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    یعنی برجام به اندازه فتح نظامی برای فرانسه مفید بود و به همان اندازه ایران را ویران کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: