تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۳ کد مطلب 115338

کوثری: وزرای احمدی‌نژاد به او پیغام داده‌اند مشایی را رها کن/ احمدی‌نژاد حرف گوش نکرد

نماینده اصولگرای مجلس نهم در رابطه با احتمال حمایت اصولگراها از احمدی‌نژاد گفت: شروطی وجود دارد.مثلا خیلی از وزرای احمدی‌نژاد پیغام داده بودند که اگر مشایی را رها کنید،می‌شود با هم کار کرد،اما احمدی‌نژاد هنور او را رها نکرده است.

به گزارش میدان ۷۲ ،  اسماعیل کوثری نماینده اصولگرای مجلس هشتم و نهم در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرآنلاین در رابطه با دلایل ناکامی اصولگرایان در مجلس دهم، گفت: در بعضی جاها روش اشتباه بوده، کسی این را رد نمی کند. یکی از دلایل این است که در ریاست جمهوری با هم به تفاهم نرسیده اند. یکی دیگر اینکه هم رسانه های بیگانه و هم داخلی حرف اصولگراها را خصوصا در رابطه با برجام تندرویی مطرح کردند. در صورتی که الان به آن می‌رسیم.

کوثری با اشاره به این موضوع که «ما باید واقع بین باشیم و حقیقت را بگوییم»، افزود:. بالاخره اشتباهاتی بوده مثلا دو سه سال آخر دوره آقای احمدی نژاد، واقعا اشتباه زیادی داشتند. همان موقع هم ما به او گفتیم و وقتی دیدیم حرف گوش نکرد رهایش کردیم. چیزی نبود که بگوییم یک تشکیلات حزبی داریم که هر کس هر چه گفت همان را عمل کنیم. خیر اصلا اصولگرایی اینطور نیست. کسی که بخواهد خودش را اصولگرا بداند باید در چارچوب نظام و واقع بین باشد و حقیقت را قبول داشته باشد.

این نماینده سابق مجلس در رابطه با فاصله احمدی‌نژاد از اصولگرایان اظهار کرد که« او (احمدی‌نژاد)خودش بارها گفته اصولگرا نیستم و ما هم نمیتوانیم این را رد کنیم.بحث این است که ما نمیتوانیم بگوییم شما باید طرد شوید. او می آید و میگوید مثلا من این موارد را در اصول قبول داشتم و این موارد هم در اجرا اشکال داشتم و باید رفع کنم. هر کسی باشد، این را قبول می کند.

وی همچنین در رابطه با احتمال رجوع مجدد احمدی‌نژاد به اصولگرایان گفت: شرط و شروطی وجود دارد. مثلا خیلی از وزرای خود ایشان پیغام داده بودند که اگر شما مشایی را رها کنید و کنار بگذارید می‌شود با هم کار کنیم اما احمدی نژاد هنوز هم او را رها نکرده و هنوز هم هست.

 1. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  اولا: شما چه کاره اید که برای احمدی نژاد شرط می گذارید شما خودتان اگر خواستید برای دفعه بعد کاندیدا بشید برای اینکه مردم بهتون رای بدهند شروطی دارند شاید بگید از طرف مردم صحبت نکن ولی از رفتار مردم که به شما رای ندادند یعنی اون شرایط لازم را برای رای نداشتید پس مردم شروطی دارند.
  ثانیا: مگر احمدی نژاد از شما خواسته حمایتش کنید که شرط می گذارید اگر احمدی نژاد خواست بیاید همانطور که در دوره های قبل بدون نیاز به شما خدا خواست رئیس جمهور شد این بار هم اگر خدا خواست رای میآورد. چه شما باشید چه نباشید
  ثالثا: شما به قول آقای کروبی که گفتند چپ و راست به این نتیجه رسیدن تا احمدی نژاد را زمین بزنند شما و گروه تان شر نرسانید خیر پیش کشتان

 2. پسر انحرافی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  سلام . وزرای دولت احمدی نژاد بیجا کردند که چنین پیشنهادی به احمدی نژاد دادن مبنی بر رها کردن مهندس مشائی

  یا علی
  زنده باد بهار

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: