تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۸ کد مطلب 115483

خواننده سیاه پوست امریکایی : از اینکه جزئی از ایالت متحده آمریکا هستم شرمنده‌ام

بعد از تیراندازی‌های پلیس آمریکا «کیلر مایک» می‌گوید: از اینکه جزئی از ایالت متحده آمریکاست شرمنده است! این رپر بیان داشت: «الان زمان این است که خشمگین شویم و کاری انجام دهیم».

به گزارش میدان ۷۲ کیلر مایک علیه قتل‌های اخیر در آلتون استرلینگ و فیلاندو کاستیل علناً اعتراض کرد. این رپر در طول دیداری با ایستگاه رادیویی آتلانتا درباره قتل افراد صحبت کرد.

 

وی گفت: «من عصبانی‌ام، ناراحت و آزرده و منزجرام. این باعث شرم است که جزئی از این کشور باشی… الان زمان اینست که خشمگین شویم و کاری انجام دهیم. الان زمان آنست که جلوی این متجاوزان و این پلیس‌هایی که از قانون سوء استفاده می‌کنند را بگیریم».

 

به گزارش سایت رولینگ استون، مایک شهروندان آتلانتا و سرتاسر کشور آمریکا را نیز ترغیب کرد تا شرکت‌ها و موسسات بزرگ را که از جوامع سیاهان حمایت نمی‌کنند تحریم کنند.

 

وی گفت: «همین فردا می‌توانید به بانک بروید و بهشان بگویید «تا زمانیکه شما به عنوان یک موسسه شروع به صحبت از جانب ما کنید، من تمام پول‌هایم را می‌خواهم. و تمام پولم را به موسسات خصوصی می‌سپارم».

 

این خواننده در طول مصاحبه به این حقیقت نیز اشاره کرد که در طول تبعیض نژادی،  در جنوب آفریقا جوانان از سپردن پول‌هایشان به شرکت‌هایی همچون دلتا و کوکاکولا که از تبعیض‌نژادی و برده‌داری حمایت می‌کنند امتناع ورزیدند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: