تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۸ کد مطلب 115509

یکی از برگزار کنندگان برنامه تبیین گفتمان امام و رهبری در گفت و گو با میدان 72 :

تحرک عوامل فرمانداری و نیروهای شهره دولتی برای بر هم ریختن نظم برنامه امروز

گردهمایی بزرگ بازخوانی و تبیین خط امام(ره) و رهبری امروز با سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد از ساعت ۱۸ در مسجد جامع ملارد برگزار می شود. تصاویر و فیلمهای این گردهمایی در ادامه منتشر می شود

به گزارش میدان ۷۲ یکی از برگزار کنندگان برنامه تبیین گفتمان امام و رهبری در گفت و گو با میدان ۷۲ ضمن اشاره به افزایش تحرک عوامل  فرمانداری و نیروهای شهره دولتی برای بر هم ریختن نظم برنامه امروز سفر دکتر احمدی نژاد به ملارد، هشدار داد: نیروهای انتظامی، نهاد های امنیتی و مقامات قضایی مسئول حفظ امنیت برنامه هستند!
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: دیروز فتنه کردند و امروز برنامه ها را بر هم می زنند! به امید آنکه در دل مردم و مسئولین رعب و وحشت ایجاد کنند و خود را بر دیگران تحمیل کنند!
وی با اشاره به بیانات صریح مقام معظم رهبری در رابطه با مخالفت با بر هم ریختن جلسات گفت: تمام تلاشمان را به کار بسته ایم تا احساسات مردم را کنترل کنیم، بی شک همه ما به دنبال اجرای بی کم و کاست قانون هستیم که گویا عده ای آن را تحمل نمی کنند!

photo_2016-07-14_16-22-11

 1. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  ارزوی سلامتی وطول عمر بابرکت برای شما عدالتخواهان حقیقی راازخداوند قادر متعال خواهانم

 2. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 0

  لامرد رود نشست گیرد
  از مردم خسته دست گیرد

 3. رحمان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  درود بر مردم قدر شناس ملار که اینچنین از خادم وخدمتگذارشان استقبال میکنن باهمبستگی وهوشیاری طوتعه های این مزدوران اجنبی پرست رو نقش براب کردن در پناه حق موفق وسربلند باشید بهاری های ۹۶

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: