تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۴ - ۱۸:۴۴ کد مطلب 115634

غروی : گزینه اصولگریان در سال ۹۶ روحانی است

گزینه اصولگریان در سال ۹۶ کسی نیست جز روحانی / برخی آنجا که باید از دولت احمدی نژاد انتقاد می کردند، نکردند / جلیلی اگر می خواهد بیاید، خب بیاید، کسی مانعش نمی شود

به گزارش میدان ۷۲ آیت الله سیدمحمد غروی از نوع برخورد منتقدان دولت روحانی با رفتارهای دولت گذشته انتقاد کرد.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: تا انتخابات ریاست جمهوری وقت بسیار است، طبیعتا وقتش که بشود اصولگرایان در مورد کاندیداهای خود ارزیابی خواهند داشت. بنده معتقدم که در نهایت، گزینه اصولگریان در سال ۹۶ کسی نیست جز آقای روحانی.

وی با بیان اینکه عملکرد مثبث دولت و عدم حضور چهره شاخص باعث روی آوردن اصولگرایان به روحانی است، گفت: دولت یازدهم در بسیاری از موارد عملکرد خوبی داشته است. اگر اصولگرایان فرد بهتری را در نظر داشته باشند و مطمئن باشند که اگر او بیاید بهتر میتواند عمل کند و مفید تر واقعا شود، طبیعتا آن فرد را انتخاب می کنند. اما اکنون، ممکن است به دلیل اینکه این دولت موفق بوده، اقای روحانی را حمایت کنند.

آیت الله غروی در پاسخ به سئوالی در مورد ورود احتمالی جلیلی به انتخابات گفت: باید وقتش برسد تا معلوم شود. ایشان اصولگرا هستند، اگر نظر داشته باشند بیایند، خب ورود پیدا می کنند، اینطور نیست که کسی مانعش شود.

وی درباره سرمایه گذاری مجدد اصولگرایان روی کاندیدای سال ۹۲ اظهار کرد: احتمال وقوع همه چیز قبل از انتخابات و در حین آن هست. خیلی نمی توان پیش بینی کرد که چه کسی رئیس جمهور خواهد شد. اصولگرایان ممکن است چهره هایی داشته باشند، ولی در کل جمع بندی می کنند آن کسی که شاخص تر است را معرفی می کنند

آیت الله غروی با اشاره به برخی انتقادات نسبت به دولت یازدهم گفت: انتقادات به دولت روحانی هم از روی دلسوزی و هم غیر از آن بوده است. اعتقادم این است گاهی در ارتباط با دولت گذشته آنجایی که باید صحبت و انتقاد می شد، صحبت نشد و انتقادی نشد. در ارتباط با این دولت انتقادهایی شده بعضی ها وارد است و بعضیها نیست.

منبع : انتخاب

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  اگر دوست داری خودت به تنهایی به روحانی رأی بده ، ما مردم تنها از دکتر احمدی نژاد حمایت خواهیم کرد ، هرکسی هم دلش می خواهد کاندید شود ، اما رای ندارد و از حمایت ما مردم محروم است. ملت تنها مردمی نژاد را می خواهند.

 2. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  سید محمد غروی که جزء اصولگراها نیست چطور برای اصولگراها تصمیم میگیرد و از طرف اون ها اظهار نظر می کند هر چی در حوزه مشکل داریم از ایشون و دارو دسته و دومادشون هست که در جامعه مدرسین نفوذ کرده اند

 3. حامد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  ماموریت ایشون ایجاد فاصله و دو دستگی بین اصولگرایان و بلاتکلیف کردن مردم است . اما جناب غروی کار از این حرفها گذشته است . شما هم جای خودتان صحبت کنید لطفا نه به جای کسانی که گوشه اس از دردهایشان را هم نمی دانید. ما اصولگرایان جمیعا به دکتر احمدی نژاد رای خواهیم داد .

 4. رجبی فرد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  با تمام احترام به حضرت آیت الله ، باعرض پوش فکر میکنم درس فلسفه ی شما خوب نیست . مقایسه ی کردن آقای جلیلی و یا احمدی نژاد با روحانی ، مثل مقایسه کردن ماشین پیکان با دناست. شما یه کاری که رهبر عزیز گفته باشد و آقای روحانی برعکس آنرا عمل نکرده باشد، سراغ دارید؟. آخرین کلام رهبر در مورد حقوق های نا متعارف است، کی اقدامی برای حل این مسئله کرده . این دو عزیز هر کاری کرده باشند عزت ایرانی را به حراج نگذاشته و نخواهند گذاشت.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: