تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۰۶:۵۷ کد مطلب 115671

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز:

احمدی نژاد در بین مردم طرفدار دارد

برخی از طیف‌های اصولگرایی نسبت به احمدی‌نژاد نظر مثبتی دارند و برخی نظر منفی اما اینکه نهایتا چه موضعی را در قبال او اتخاذ کنند مسکوت است. با توجه به استقبال‌هایی که در شهرها از او شده به نظر می‌رسد که طرفدارانی در بین مردم و خصوصا روستاهای کوچک دارد.

به گزاش میدان۷۲ حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز  گفته است:خبری از امکان حضور یا عدم حضور احمدی‌نژاد یا شیوه بررسی صلاحیت‌ها در سال ۹۶ وجود ندارد و هر احتمالی را می‌توان در این مورد متصور بود. به ویژه تحرکاتی که او آغاز کرده است می‌تواند مقدمه‌ای برای بازگشت احمدی‌نژاد به عرصه قدرت باشد. اگر احمدی‌نژاد قصد بر عدم حضور در انتخابات داشت، منطقا نباید فعالیت می‌کرد اما با توجه به سفرهای زیادی که می‌رود؛ فعالیت‌هایی دارد و جلساتی را با نزدیکان خود برقرار می‌کند.
این تحرکات نشان می‌دهد که به هر حال او آماده تاثیر‌گذاری و نقش داشتن در انتخابات سال ۹۶ است. اینکه کسی را معرفی می‌کند یا شخصا حضور پیدا می‌کند مشخص نیست. این تحرکات قدر مسلم نشان مهمی از حضور و بازگشت او دارد. اصولگرایان در باب انتخابات ۹۶ هنوز تصمیمی نگرفته‌اند و بحثی صورت نگرفته است اما مشخص است که برخی از طیف‌های اصولگرایی نسبت به احمدی‌نژاد نظر مثبتی دارند و برخی نظر منفی اما اینکه نهایتا چه موضعی را در قبال او اتخاذ کنند مسکوت است. با توجه به استقبال‌هایی که در شهرها از او شده به نظر می‌رسد که طرفدارانی در بین مردم و خصوصا روستاهای کوچک دارد. ممکن است که او علاوه بر انتخابات ریاست‌جمهوری احتمالا برنامه‌ای گسترده برای انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها داشته باشد.

 

منبع:اعتماد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: