تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ - ۰۷:۰۴ کد مطلب 115673

ابوالقاسم رئوفيان دبيركل حزب اسلامي ايران‌زمين:

مردم به کسی که ماهیانه مبلغی به حسابشان واریز کند رای نمیدهند

آقای احمدی‌نژاد تلاش می‌کند برای انتخابات شوراهای شهر و روستا تیم دلخواه خود را جمع کند و برای این انتخابات برنامه‌ای جدی داشته باشد.مردم به فردی به عنوان رییس‌جمهور رای نمی‌دهند که بخواهد ماهیانه مبلغی را به حساب شان واریز کند.

به گزارش میدان ۷۲ ابوالقاسم رئوفیان دبیرکل حزب اسلامی ایران‌زمین مدعی شده است نتیجه بررسی صلاحیت آقای احمدی‌نژاد به نظر شورای نگهبان بستگی دارد اما مطمئنا تایید صلاحیت نمی‌شود. اگر هشت سال دولت او و عملکردش را رصد کنند به سادگی در خواهند یافت که رفتار و کردار او برای ریاست‌جمهوری آن هم برای دوره سوم سازگار نیست. بعید است که شورای نگهبان صلاحیت احمدی‌نژاد را تایید کند. ضمنا حتی ممکن است که او برای ریاست‌جمهوری ثبت نام نکند.
جمع‌بندی‌ها و برآیند صحبت‌هایی که از اردوگاه اصولگرایی به گوش می‌رسد نشان می‌دهد که اصولگرایان قصدی برای حمایت از احمدی‌نژاد ندارند. مسلما آقای احمدی‌نژاد تلاش می‌کند برای انتخابات شوراهای شهر و روستا تیم دلخواه خود را جمع کند و برای این انتخابات برنامه‌ای جدی داشته باشد.
او افراد مورد نظر خود را برای این انتخابات معرفی و حمایت خواهد کرد. خصوصا چون خودش نمی‌تواند در انتخابات ریاست‌جمهوری موفق شود، احتمال برنامه‌ای جدی از سوی او در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا وجود دارد.
امید است که مردم نیز در انتخابات سال ۹۶ فریب شعارهای عوامگرایانه را نخورند و بر اساس عقلانیت تصمیم‌گیری کنند. تجربه نشان داده افرادی که وعده‌های کلی و مبهم می‌دهند همواره به ضرر مردم رفتار کرده‌اند.
مردم به فردی به عنوان رییس‌جمهور رای نمی‌دهند که بخواهد ماهیانه مبلغی را به حساب شان واریز کند اما شرایط توسعه در کشور رو به عقب افتادگی باشد. این شیوه در میان مردم مردود شده است. روسای جمهور در راستای تکریم مردم باید گام بردارند؛ نه اینکه آنها را فریب دهند.

منبع:اعتماد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: