تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۱ کد مطلب 115827

حسن بیادی:از احمدی نژاد حمایت نمیکینم

قالیباف،بهترین گزینه است/ حضور جلیلی،شوخی است

در حال حاضر حضور جلیلی در انتخابات بیشتر به یک شوخی شباهت دارد، تصریح کرد: معتقدم اصولگرایان اگر بخواهند برای انتخابات سال آتی به سمت فردی یا افرادی بروند، قالیباف و حداد عادل بهترین گزینه هستند. اصولگرایان اگر همانند سال ۹۲ با چند نفر وارد عرصه شوند طبیعتا موفق نخواهند شد و شکستشان از قبل تضمین شده است.

به گزارش میدان ۷۲  حسن بیادی در گفت‌وگو با نامه نیوز در خصوص وضعیت اصولگرایان گفت: اصولگرایان به هرصورت بخواهند به وحدت برسند باید تمام سعی خود را به کار بگیرند. اما بهترین گزینه برای کاندیداتوری ریاست جمهوری برای این جریان را شاید بتوان محمدباقر قالیباف دانست.

وی  ادامه داد: با توجه به شرایط موجود بعید می‌دانم آقای قالیباف بخواهد به این میدان وارد شود. اما بهترین گزینه را قالیباف میدانم.

این فعال سیاسی با بیان اینکه در حال حاضر حضور جلیلی در انتخابات بیشتر به یک شوخی شباهت دارد، تصریح کرد: معتقدم اصولگرایان اگر بخواهند برای انتخابات سال آتی به سمت فردی یا افرادی بروند، قالیباف و حداد عادل بهترین گزینه هستند. اصولگرایان اگر همانند سال ۹۲ با چند نفر وارد عرصه شوند طبیعتا موفق نخواهند شد و شکستشان از قبل تضمین شده است.

حسن بیادی با اشاره به حضور احمدی نژاد در انتخابات سال ۹۶ تصریح کرد: بلاخره ایشان نیز به عنوان یک گزینه مطرح هستند اما از سوی اصولگرایان حمایت نخواهند شد. معتقدم بعید است بخواهد وارد رقابت شود اما اگر حضور پیدا کند به صورت مستقل ورود پیدا خواهد کرد.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  اقای بیادی نمیدونم چه کسی شما را تحلیلگر نامیده اقای عزیز شما فکر میکنی حالا که طرفدار قالیباف هستی پس ایشون رای میاره توتحلیل کردی مردم هم باور کردند اگر قالیباف اینبار خودش رو کاندید کنه باید ایشان را ببرند مجددا در کلاس اول ابتدایی ثبت نام کنند با این تحلیلهای ابکی برای مردم خرج نتراشید
  س

 2. مجید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  آقای تحلیل گر دکتر جلیلی فرد بااخلاق و سیاستمدارنجیبی است واز نظر تسلط بر مسایل روز همین بس که هر چه در نقد برجام گفت به حقیقت پیوست

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آقای قالیباف پس از دو دور شرکت در انتخابات دیگر رای نخواهد اورد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: