تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۶ کد مطلب 115984

مصری :تمام مشکلات کشور از بی فکری است

وزرای احمدی نژاد بی کار نیستند علیه دولت اتاق فکر راه بیندازند!

وزرای دولت قبل چه نیازی دارند که بروند اتاق فکر تشکیل دهند؟! ضمن اینکه بی کار هم نیستند که دست به این کارها بزنند.
در کشور ما به لطف خدا همه فکر دارند اما منظور بعضی ها از اتاق فکر شاید این باشد که اگر ۵ نفر در یک اتاقی نشستند و با هم چای خوردند، بگوییم که این ها اتاق فکر دارند، چون هر ۵ نفر فکر دارند.

به گزارش میدان۷۲ عبدالرضا مصری در گفت و گو با ایسکانیوز با اشاره به اظهارات اخیر الیاس حضرتی، نماینده مردم تهران که گفته بود که یک اتاق فکر قوی، منسجم و منظم علیه دولت آقای روحانی تشکیل شده که یکی از وزرای سابق آنجا را مدیریت می‌کند و به دنبال این است که تمام مسائلی که در مورد دولت آقای دولت احمدینژادگفته می‌شود را مشابه سازی کند.خاطرنشان کرد:من این حرف را ناشی از توهم می دانم،چراکه وزرای دولت قبل چه نیازی دارند که بروند اتاق فکر تشکیل دهند؟! ضمن اینکه بی کار هم نیستند که دست به این کارها بزنند.

وی در پاسخ به این سئوال که شاید منظور از تشکیل این اتاق فکر برای انتخابات ۹۶ و حمایت از احمدی نژاد باشد، گفت: در کشور ما به لطف خدا همه فکر دارند اما منظور بعضی ها از اتاق فکر شاید این باشد که اگر ۵ نفر در یک اتاقی نشستند و با هم چای خوردند، بگوییم که این ها اتاق فکر دارند، چون هر ۵ نفر فکر دارند.

نماینده مردم کرمانشاهدر مجلس دهم تصریح کرد: از نظر من خداکند که اتاق فکر وجود داشته باشد چون که بسیاری از مشکلات و مصیبت های کشور ما از بی فکری است و خداکند که هر خانه ای تبدیل به یک اتاق فکر شود.

عضو سابق هیئت رئیسه مجلسهمچنین در پاسخ به این سئوال که آیا شما معتقد نیستید که تشکیل این اتاق فکر با هدف تخریب دولت انجام می شود؟ گفت: من اصلا این حرف‌ها را قبول ندارم و توهم می دانم.این‌ها بازی هایی است که معمولا برای انتخاباتشروع می شود وگرنه ما بیشترین همکاری را در دوره گذشته مجلس

مصری در پاسخ به این سئوال که حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶ را چقدر محتمل می دانید؟ گفت: تا زمانی کهانتخابات  شروع نشده و افراد خودشان اعلام حضور نکنند با حدس و گمان نمی شود به استقبال کاندیداتوری افراد رفت.

وی ادامه داد: صحنه انتخابات برای کسی ممنوعیت ایجاد نکرده است و اولا خود کاندیداها باید بگویند که در انتخابات حضور پیدا می کنند و ثانیا در نهایت شورای نگهبان مشخص می کند که چه کسانی به فینال راه پیدا می کنند و باید تا آن زمان صبر کنیم.

این نماینده مجلس همچنین در پاسخ به سئوالی درباره اینکه آیا یک دوره ای شدن دولت روحانی را جدی می دانید یا خیر معتقدید همه دولت ها دو دوره ای بوده اند؟ گفت: نمی دانم چرا در این دولت این موضوع کمی جدی تر مطرح می شود چون تاکنون این مسئله به این غلیظی نبوده و مطرح اش نمی کردند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: