تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۹ کد مطلب 116033

نعمتی نماینده مردم تهران:

فتنه ۸۸ ضربه سنگینی به کشور وارد کرد/ساکتان فتنه اعلام برائت کنند

در فتنه ۸۸ دوران تلخی برای کشور سپری شد که با تدبیر رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم، نقشه شوم دشمنان برملا و سرکوب شد ، اشخاصی که تا به امروز سکوت کرده‌اند و از کنار این موضوع به راحتی می‌گذرند باید اعلام موضع آشکار داشته‌ باشند و از فتنه تبری جویند.رملا و سرکوب شد.

به گزارش میدان۷۲ بهروز نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم تبری جستن برخی از مسئولین از فتنه و اعلام موضع آشکار در این‌باره اظهار کرد: در سال ۸۸ عده‌ای فتنه‌گر به‌دنبال این بودند که نظام را به آشوب و هرج‌ و مرج بکشند که با سوء‌استفاده دشمنان نظام، لطمه سنگینی به کشور وارد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه موضوع فتنه ۸۸ هیچگاه از یادها نمی‌رود، گفت: در فتنه ۸۸ دوران تلخی برای کشور سپری شد که با تدبیر رهبر معظم انقلاب و بصیرت مردم، نقشه شوم دشمنان برملا و سرکوب شد.

نعمتی درباره سکوت برخی از خواص و عدم موضع‌گیری آشکار و شفاف در قبال فتنه ۸۸ تصریح کرد: اشخاصی که تا به امروز سکوت کرده‌اند و از کنار این موضوع به راحتی می‌گذرند باید اعلام موضع آشکار داشته‌ باشند و از فتنه تبری جویند.

منبع:تسنیم

 1. احسان :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بهروز نعمتی عجب پدیده ایه!

  تو لیست امید بوده
  طرفدار لاریجانی هم هست
  ضر فتنه ۸۸ هم حرف میزنه!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: