تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸ - ۲۲:۵۲ کد مطلب 116113

زیدان، انتقال پوگبا به رئال را منتفی کرد!

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، تاکید کرد علی رغم علاقه ای که به پل پوگبا دارد، دوست ندارد تعداد بازیکنان تیمش را بیشتر کند.

به گزارش میدان۷۲ پل پوگبا که در چند فصل اخیر یکی از ارکان اصلی بیانکونری بوده، مورد توجه باشگاه های مختلف اروپایی است و از رئال مادرید به عنوان مقصد احتمالی او یاد می شد اما زیدان معتقد است تیمش به اندازه ای خوب هست که حتی خرید ستاره ای مانند پوگبا هم نمی تواند آن را به تیم بهتری تبدیل کند.

زیدان، سرمربی کهکشانی ها در مورد انتقال پوگبا به به رئال مادرید در جمع خبرنگاران عنوان کرد:

من به پوگبا علاقه مندم. در حال حاضر، او بازیکن یوونتوس است. من از تیمی که در اختیار دارم، راضی هستم و دشوار است که این تیم را به تیم بهتری تبدیل کرد.

دشوار است زیرا یک تیم با بازیکنان زیاد مشکل ایجاد می کند. ضمن اینکه من ایده بی توجهی به آکادمی باشگاه را دوست ندارم. رقابت زیادی در تیم وجود دارد و ما به همه نیاز داریم.

با کیفیت کار کردن، مهمترین مسئله است.  این چیزی است که ما به خاطرش اینجا هستیم. پس از آن، باید قدم به قدم تصمیم بگیریم. ما در مورد چیزهای مختلف تصمیم گیری خواهیم کرد. نمی دانید تا ۳۱ آگوست چه رخ خواهد داد. ما از تیمی که داریم، راضی هستیم. ما به تازگی برنده لیگ قهرمانان شدیم و این فوق العاده است.

منبع:ورزش ۱۱

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: