تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۲ کد مطلب 116124

توصیه انتخاباتی غرویان به اصولگرایان/ فعالیت انتخاباتی احمدی نژاد آغاز شده؛ او قابل پیش بینی نیست

غرویان معتقد است که اصولگرایان در صورتی که یه سمت اعتدالیون بروند می‌توانند به وحدت برسند اما در غیر این صورت بعید به نظر میرسد بخواهند به وحدت برسند.

به گزارش میدان۷۲ حجت‌السلام محسن غرویان در گفت‌وگو با نامه‌نیوز در خصوص وضعیت وحدت اصولگرایان در یکسال باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر اصولگرایان به سمت اعتدالیون تمایل پیدا کنند شاید بتوانند برای سال آتی به وحدت برسند اما در غیر اینصورت وحدتی صورت نخواهد گرفت.

غرویان با بیان اینکه اصولگرایان افراطی به وحدت نخواهند رسید خاطرنشان کرد: افراطیون اصولگرا افکار دیگران را تحمل نمی‌کنند.

وی ادامه داد: معتقدم در انتخابات سال آتی کسی که پیروز می‌شود خود حسن روحانی است، زیرا سابقه نشان داده است که اصولگرایان چهره افراطی را معرفی می‌کنند، چهره‌های که مردم از آنها خسته هستند.

این فعال سیاسی با اشاره به حضور افرادی مانند جلیلی، قالیباف و حدادعادل برای کاندیداتوری سال ۹۶ خاطرنشان کرد:این افراد درگذشته هم بوده‌اند اما مردم به آنها تمایلی نداشته اند و چهره‌های سوخته این جریان هستند.

حجت‌السلام غرویان در خصوص حضور احمدی‌نژاد و تحرکات وی گفت:شورای نگهبان باید محمود احمدی نژاد را رد صلاحیت کند. وی فعالیت انتخاباتی دارد و ممکن است که از فرد دیگری حمایت کند و به نوعی پشت صحنه را هدایت کند. وی هیچگاه قابل پیش بینی نبوده است و نمی‌توان به طور قطعی در مورد تحرکاتش سخن گفت.

  1. امیر محمد :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    اگر نمیشه به طور قطعی در مورد تحرکاتش سخن گفت، پس چرا هر روز در مورد احمدی نژاد حرف می زنی پس همه ی حرف هایی که در مورد احمدی نژاد می زنی باد هواست و از روی توهم حرف می پرونی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: