تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۰۹:۰۳ کد مطلب 116135

دختری متفاوت با چشمانی بسیار عجیب و زیبا! / عکس

تفاوت اندک در چهره معمولا برای همه امری است عادی و قابل اغماض ، اما اگر این تفاوت باعث تحت شعاع قرار دادن کل چهره شود و آن را از حالت عادی خارج کند باعث جلب توجه ای هر بیننده ای خواهد شد ، در این مطلب شاهد تفاوت نامتعارف اما بسیار زیبای و نادری خواهید بود ، با ما همراه باشید.

به گزارش میدان۷۲ تفاوت اندک در چهره معمولا برای همه امری است عادی و قابل اغماض ، اما اگر این تفاوت باعث  تحت شعاع قرار دادن کل چهره شود و آن را از حالت عادی خارج کند باعث جلب توجه ای هر بیننده ای خواهد شد ،  در این مطلب شاهد تفاوت نامتعارف اما بسیار زیبای و نادری خواهید بود ، با ما همراه باشید.

این دختر جذاب که سارا نام دارد دارای چشمانی خاص و دورنگه است. این یک نوع بیماری خاص است.

چشمان سارا بسیار خاص است. یکی آبی و دیگری قهوه ای روشن، او  به علت  چشمان دو رنگش  چه از طرف کاربران شبکه های اجتماعی چه دنیای مد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. آنهم با  سن کم، سارا تنها بیست سال دارد.

تقریبا  تمام  کسانی که  او  را  می بینند در وهله  اول  متوجه  چشمان  درشت  اما  با رنگ های  متفاوتش میشوند.  و نمی  توانند   تعجب  خود  را  پنهان کنند.  دلیل  یکسان  نبودن  رنگ  چشم  در سارا  نوعی  بیماری   ژنتیکی  با نام علمی  “Heterochromia iridum”  است.

که رنگ  چشمان  فرد با یکدیگر متفاوت است.  اما  این بیماری ژنتیکی  چندان  میان  افراد متداول  نیست.  در این  بیماری یکی  از  چشم ها  نسبت  به  دیگری  کمی تیره تر  است.  مثلا  یکی  قهوه ای  و دیگری  سبز است.  که  در مورد  سارا یکی  قهوه ای روشن  و دیگری آبی  است.

دختری با چشمان زیبا و دورنگ (عکس)

چشمان خاص

دختری با چشمان زیبا و دورنگ (عکس)

چشمان دورنگ

دختری با چشمان زیبا و دورنگ (عکس)

عکس دختر با چشم زیبا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: