تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۹ کد مطلب 116218

با حکم نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران؛

«حجت‌الاسلام مجیدی» مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد تعاون سپاه شد

حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با اعطای حکمی ،ضمن تقدیر از خدمات ارزنده و شایسته حجت الاسلام والمسلمین حسین احمدیان مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون ، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی مجیدی را به سمت مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون سپاه منصوب کرد.

به گزارش میدان۷۲ آیین تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون سپاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین در محل نمازخانه بنیاد تعاون سپاه برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با اعطای حکمی ،ضمن تقدیر از خدمات ارزنده و شایسته حجت الاسلام والمسلمین حسین احمدیان مسئول سابق نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون ، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی مجیدی را به سمت مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون سپاه منصوب کرد.
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی در این مراسم با تاکید بر اینکه ولایتمداری شعاری نبوده، بلکه رفتاری است گفت: یکی از شرایط اکمال اعمال وابستگی و تراز با رهبری در هر زمان است.
وی افزود: آحاد مسئولان و مردم می بایست همواره در تراز رهبری حرکت کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه با تقدیر از تلاشهای مدیریت و کارکنان بنیاد تعاون سپاه تصریح کرد: به طور قطع با مدیریت سردار وحید شاهد حرکت پویا و مؤثر بنیاد تعاون سپاه در چارچوب ضوابط و مقررات هستیم.
در ادامه این مراسم سردار سرتیپ پاسدار احمد وحید دستجردی مدیر عامل بنیاد تعاون سپاه به ارائه گزارشی از روند اقدامات و فعالیتهای بنیاد تعاون سپاه پرداخت.
سردار وحید با تأکید بر اینکه مأموریتهای بنیاد تعاون سپاه در چارچوب ضوابط و سیاستهای ابلاغی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در جهت پایداری و ثبات خواهد بود اظهار کرد: بنیاد تعاون سپاه به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز خدماتی در نیروهای مسلح امروز به شجره طیبه ای تبدیل شده که خدمات ارزنده ای را به کارکنان ارائه می کند.
وی ضمن تقدیر از اقدامات شایسته و درخور توجه حجت الاسلام والمسلمین احمدیان در مدت تصدی مسئولیت دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون سپاه، برای حجت الاسلام والمسلمین مجیدی در مسئولیت جدید آرزوی توفیق کرد.
منبع: خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: